Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovde mozete pisati ukoliko imate informacije gde su neki nekada dragi forumasi, Vocka na primer, Svemirac ( kad se samo setim da me on navuko na forum dodje mi glavu da mu odvrnem), Brka bem ga blesavog gde nestade, Sexypilence, Guard, Mika bemgablesavogiomiljeTog, Siroliveri,Devica i tako koga se setite, a znate , dajte neki info cisto da znamo da su zivi
lollollol

skrcala ga ki lešnik................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Vocka, Svemirac, Brka, Sexypilence, Guard, Mika Siroliveri,Devica dajte neki info cisto da znamo da su zivi

Živi su, za razliku od nas stalnih duhova.... lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ovde mozete pisati ukoliko imate informacije gde su neki nekada dragi forumasi, Vocka na primer, Svemirac ( kad se samo setim da me on navuko na forum dodje mi glavu da mu odvrnem), Brka bem ga blesavog gde nestade, Sexypilence, Guard, Mika bemgablesavogiomiljeTog, Siroliveri,Devica i tako koga se setite, a znate , dajte neki info cisto da znamo da su zivi

Od ovih sa spiska samo vocka, uvek si mogao nesto mudro i pametno da cujes, a od ovog sir olivera ni oraj iz ruke mu ne bi uzeo prevarant jedan.... shockshockshock
Zare74 se obesio jer mu je Nenkica izjavila ljubav a i pojavila se osoba s kojom je imao raspravu ranijih dana.........zato sam ja tu da tešim Nenku da je mazim i pazim i grlim i ljubim i zovem Sneško a za ovu drugu nema veze :? roll :? roll

Mislim ipak mi je Zare biJo dobar drug rollrollrollrollroll
bem vi lude tacno sam znala da cete i ovu temu da skrenete s pravog puta, ma bre jel zna neko sta je stvarno sa Vockom, recimo, nedostaje a ne znam ni jel ziva joste u toj AmeriKi roll
dobra tema, ajmo ko sta zna, ko se udo, ozenio, razveo, jebo nesto...pisite Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sladja kaže...

Mrgud je ostavio Djoleta mene je herStojko bojkotovao par dana ,al eve ga konacno je progovorio ,Lenka se zacopala u Dekija i raskinula sa Zaretom ,Sejlor muva Galu ,al se ona do sad dobro drzi i odoleva njegovom napadu,Jana se konacno vencala lollollol

ne verujem za Janu dok ne vidim svojim ocima Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
nema onog deda seronje ivana nigde na vidiku! rollrollroll
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Corina se udala, nelica je direktorka kompanije, stormika je uznapredila u poslu, jelena12345 ima decu, pravedna se odselila u nis i ima dvoje divne dece, neke svoje omiljene clanice ne bik da spomenem, jedino je belica propala u zemlju roll
Deco moja, u moje vreme nije bilo pedera jer su nam devojke davale i onda kada nismo trazili.
Vispi kaže...

Svi uspeli u zivotu...a ja propade neutral

smuvao si pogresnu zenu! Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.