Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta mislite o ispoljavanju emocija recima?
Da li vam je draze da cujete "Volim te", ili ste pristalica onog "Podrazumeva se da te volim, sta me pitas to?!"
Meni je draze ovo prvo, ne non-stop, naravno, ali, cisto da se zna, s vremena na vreme, tako da ja nemam prostor da postavim TO pitanje... Smile
I, ne podnosim skrivanje emocija...
Pa Marija naravno da emocije treba ispoljavati. Naravno treba birati i pravi momenat za odgovarajuću emociju.
Osoba koja ne zna da ispoli svoje emocije je za mene "asocijalna".
Kao što meni prija kada mi neko kaže lepu reč, tako mi isto prija kada vidim da je drugoj osobi drago zbog mojih iskrenih reči.
To je u samo bicu zene da vole da cuju da ih muskarac voli... da dobiju redovno tu potvrdu.... a to muskarcima nije toliko bitno posto se podrazumeva. Zato su zene sa venere a muskarci sa mars-a.
...emocije ispoljene rechima imaju svoju tezinu i sadrzinu samo ako su iskazane u pisanoj formi poput pesnika...rechi izrechene u oralnoj formi gube svoju sadrzinu....ostaje samo tezina..!
ja volim da mi se kaze... ne zato sto ne znam, nego kao nesto slatko sto pokrece... "ej, jesam li ti rekao? sta? Pa da te volimSmile!!" 1004 put!!!
Ipak mislim, da emocije ne mozes spakovati u jednu , dve ili tri reci.. emocije se pokazuju delima...
rechi izrechene u oralnoj formi gube svoju sadrzinu....ostaje samo tezina..!

Odgovoricu ti mile, kad mi se desi ...
opa Cufke je citao dr. dzon grejaSmile pa onda si citao i >>mars i venera u spavacoj sobi<< istog autoraSmile
Ipak mislim, da emocije ne mozes spakovati u jednu , dve ili tri reci.. emocije se pokazuju delima...
Slažem se Nereja sa tobom, ali isto tako mislim da u pokazivanju emocija čovek treba da bude kreativan, a ne jednoličan!!!
Sitna pažnja i iskazivanje emocije su stvari koje održavaju vezu ili brak živom i zdravom. Smile
pa nereja slazem se sa tobom
emocije samo mozes da pokazes da ucinis da ih neko oseti a nemozes ih izreci bar ne u obliku u kom ih osecasSmile
... upravo mista... kao sto i milion misli strpamo u jednu recenicu, tako i emocije pokusavamo.. ali dok ne proradi telepatki nacin komunikacije, jedino nam reci i dela ostaju za sporazumevanje...
Bitno je da se iskreno ispoljavaju i da se prepoznaju...
"Jezik" kojim se to radi, manje je vazan...
Lepo je pokazati emocije recima..a i delima,mada ne treba gusiti time.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:17 am.