Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mislim da znam ko je LJUTIBosanac... lol

Alal vera, momce... Aferim!!!
Aferim muftija ajd podeli to svetlo saznanje sa nama lol
Ne znam... Dvoumim se... Ne bi bilo posteno da vam uskratim to zadovoljstvo da razmisljate ko bi to mogao biti...
Osim toga, rijec je o osobi od ugleda na ovom forumu, pa ne bih da je diskreditujem...
Bolje da se unapred ogradim, ja nisam.

kako si se samo brzo javio bemtisunac Strumpfe, sumLJiv si od dana kad si se rodio lol

:?
Ko se poslednji smeje kasno je skapirao šalu.........moj Kamele...... :? roll
Bolje da se unapred ogradim, ja nisam.

Zaboga Shtrumpfe!!! Cemu ograde??? Pa, ko bi jos na tebe pomislio??? lol

jbg, znas da pravim velike pauze na forumu... :?

jbg, znas da pravim velike pauze na forumu... :?

si ti cuo za malu pauzu bemti? twisted
Ja sad ne kontam... Sta nisi, Viteze???
Ljuti???

Pa, niko nije ni rekao da si ti... shock

HM...
Ako podjemo od pretpostavke da je Ljuti_Bosanac neki od starih članova koji se malo "prerušio", onda se analizom i logičkim povezivanjem činjenica kao jasan i poprilično izvestan izvodi zaključak o tome da je to verovatnije neko od starih članova sa prostora Bosne koji dobro poznaje tamošnji dijalekt, pošto ga redovno koristi i u svakodnevnom izgovoru.

Pri tome je verovatnije da je to muškarac, a ne žena.

mislim da bi ova analitika 'ladno mogla pasti u vodu... svojevremeno sam ovdje bio i crnogorac, i dalmatinac i srbijanac... sve pod svojim nickom...
ipak smo mi svi nekad zivjeli u jednoj drzavi, citali raznu stampu i knjige i gledali (slusali) razne TV i radio programe...naravno, imali smo i prijatelje i poznanike iz raznih krajeva...

jedini validan i (koliko-toliko) pouzdan zakljucak je da doticni ima godinica dovoljno da je odrastao u bivsoj nam (nekima i dragoj) YU zajednici...takodje, lik je inteligentan, nacitan i sposoban za lingvisticke bravure i trikove...
Pazi, ti dijalekti ekavski, jekavski i ijekavski su poprilično zaEbati, ako ih čovek svakodnevno ne koristi u izgovoru ili izražavanju.

Vrlo lako se napravi greška.

Kad bi član koji je sumnjiv kuckao samo jedan ili dva posta u proseku dnevno, za njega ne bi bio neki veliki problem da se "pretvara" da je na primer Bosanac.

Ali ako dotični kucka "punom parom", na primer desetak ili petnaest postova u roku od sat vremena koliko provede na forumu i pri tome ne napravi nijednu grešku u izražavanju koja bi ukazivala na "pretvaranje" ili imitaciju, e onda je to poprilično jak dokaz u prilog činjenice da dotični ipak kucka na svome maternjem jeziku i da se u tom pogledu ne pretvara.

............. ovaj Bosanac je BAS neko ko zivi u Bosni..... 8)
Ne znam... Dvoumim se... Ne bi bilo posteno da vam uskratim to zadovoljstvo da razmisljate ko bi to mogao biti...
Osim toga, rijec je o osobi od ugleda na ovom forumu, pa ne bih da je diskreditujem...

.......... vecina misli da si to ti........ al ja znam da nisi.... lollol
Ja sam od početka prosto uveren u to da je Ljuti_Bosanac original Bosanac, verovatno Sarajlija koji je na ovaj Forum Natrapao lunjajući po nepreglednim net prostranstvima.

Nešto ga je ovde privuklo i imao je čovek želju i da ostane, ali... avaj.

Naleteo je ovde već skoro na samome startu na neke Vajne VelikoSrbe koji nadjoše da je Nužno da Svekoliko Srpstvo pa i Pravoslavlje odbrane od Ljutog i onda je počelo začikivanje, koje je onda obostrano preraslo u medjusobno vredjanje, omalovažavanje i pljuvanje kako po nacionalnoj, tako i po verskoj i rasnoj osnovi i bi šta bi.

................... vratice se on................ lol
Pazi, ti dijalekti ekavski, jekavski i ijekavski su poprilično zaEbati, ako ih čovek svakodnevno ne koristi u izgovoru ili izražavanju.

Vrlo lako se napravi greška.

Kad bi član koji je sumnjiv kuckao samo jedan ili dva posta u proseku dnevno, za njega ne bi bio neki veliki problem da se "pretvara" da je na primer Bosanac.

Ali ako dotični kucka "punom parom", na primer desetak ili petnaest postova u roku od sat vremena koliko provede na forumu i pri tome ne napravi nijednu grešku u izražavanju koja bi ukazivala na "pretvaranje" ili imitaciju, e onda je to poprilično jak dokaz u prilog činjenice da dotični ipak kucka na svome maternjem jeziku i da se u tom pogledu ne pretvara.

ne znam, mozda se to tebi cini iz tvoje perspektive... maternji mi je ijekavski, citam stampu na ekavici, citam, citao sam i gledam TV na svim dijalektima... zivim na tromedji i susrecem narod ali i pucanstvo svih "vela"... naravno da bih u govornom jeziku napravio gresku (omasku) ali u pisanom obliku, ako bih zelio da glumim i pretvaram se, ne bih NIKAD... jednostavno, bio bih oprezan...

ima jos jedna stvarcica na koju obracam paznju... tzv. pretjerivanje u glumi i upotreba neuobicajenih termina... primjera radi, vecina Bosanaca ce u narodnom (i svakodnevnom) govoru reci igro umjesto igrao... "A" ispred "o" kod glagola se obicno proguta... Medjutim, to nije slucaj ako je "o" iza "u"... Tesko ce bilo ko (pa i okorjeli seljak iz najvece zabiti) reci vrno (vrnuo)... to je potpuno neprirodno i neuobicajeno i bas mi je simptomaticno... Tongue
idea žarulja lollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:35 pm.