Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

danke mein suesse du aber auch..... oopsoopsoopsoops
danke mein suesse du aber auch..... oopsoopsoopsoops

............... hahaha... bist echt süss... endlich ein normaler hier.... lollollollol
Sklapam oči i osećam: sve ono što sam bio, i ono što sam sada, još uvek nisam ja. To je tek priprema za mene.
Koliko znam da pitam, toliko znanja mi pripada.

M. Antić

..................... wink
nja, nja, nja............ schreib was.............. lollollol
Tztztz, Nato... pa ti opet muvas samu sebe! :D Tongue
Tztztz, Nato... pa ti opet muvas samu sebe! :D Tongue

......... apolutno nije tacno..................

... ja stvarno ne znam zasto ste vi zene na ovom sajtu toliko ljubomorne na sve......

PRVO PROVERI - pa onda zbori el ok?

ja nikada nemam dupli nik, a kada sam imala -znali ste svi.

U CEMU JE PROBLEM???? RECI.
Nemoj da se nerviras... Nije dobro za zdravlje. To su samo prozivke dokonih ljudi Wink
e neka si joj rekla Nato ni ja ne bih bolje............. nego el ovo tvoj dupli nick? lol ................Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
aj ti s ti sisići nemo se zaebavaš s ja...............Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
Nemoj da se nerviras... Nije dobro za zdravlje. To su samo prozivke dokonih ljudi Wink

............. ma dosta bre vise, svaki novi nik sam kao ja....
a kao nisi?............Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
nja, nja, nja............ schreib was.............. lollollol

nato ,kadćeš mi nabavit onaj ležaj od točka za audi
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:25 am.