Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Svasta sam progoro sa cigaru.Najzanimljivije e bilo bacanje opuska medj noge dok sam sedo na wc solju.I plik sam zaradio na vrsnjaku cry.Sade bacam samo sa zadnju stranu sebe pa mi plik na guzici ne smeta toliko,moz se sexa.A i nepusaci moz da pisu kolku su im stetu naneli ovi sto su im pusili u stanu,atomobilu... Smile
e znači, car si lollollollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
i sta sada radimo na ovoj temi, pusimo ili ne pusimo.... ili bismo pusili da imam upaljac rollTongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Poliješ skupštinu benzinom i baciš opušak..... shock
Svasta sam progoro sa cigaru.Najzanimljivije e bilo bacanje opuska medj noge dok sam sedo na wc solju.I plik sam zaradio na vrsnjaku cry.Sade bacam samo sa zadnju stranu sebe pa mi plik na guzici ne smeta toliko,moz se sexa.A i nepusaci moz da pisu kolku su im stetu naneli ovi sto su im pusili u stanu,atomobilu... Smile

........... hahahaha... kod tebe to BAS mogu da zamislim.... lollollol
Daklem,stvarno mislite d e ovo posalica.Mene se stvarno desilo oops.Ja reko sa ce pisete sa ste sve uspeli da progorete i da vam progoru a ono ja ispo dezurni da me zaebawu :?.Eve jos jedna.Vruco,vozam sas otvoren prozor do mene i onaj iza mene.Bacim pickavac kroz prozor koji je uspo polukruzno da uleti kroz onaj prozor iza.Pane mi na zadnje sediste i progori rupu da moz prs u rupu da stavis Unhappy.

U dimu cigarete nije pronadjena nijedna korisna komponenta, ali je za sada potvrdjeno prisustvo vise od 4.000 stetnih od kojih su 43 kancerogene. roll
e znači, car si lollollollol

Ako sam iso tamo di i car ide peske,dal sam car il pesak?Pešak,da ne bude da sam pesak lol.
tja od nečega moramo da pomremo ... inače ode PIO fond, a od čega onda familija centuriona da se finansira, jel' mu unuk u penziji ili čeka rešenje? lollollol
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
i sta sada radimo na ovoj temi, pusimo ili ne pusimo.... ili bismo pusili da imam upaljac rollTongue

Iz pouzdani izvori znam da taj tvoj ima plina al mu se kremen istrosijo.Dam ti ja moj kad te zatreba da hoces zapaliti rollTongue.

........... hahahaha... kod tebe to BAS mogu da zamislim.... lollollol

Kojo?Ono kad bacam spreda il pozadi shock ? Tongue

U dimu cigarete nije pronadjena nijedna korisna komponenta, ali je za sada potvrdjeno prisustvo vise od 4.000 stetnih od kojih su 43 kancerogene. roll

Cito ja kontraindikacije na uputstvo za antibiotike.Resio da mi bolje da pusim lol
tja od nečega moramo da pomremo ... inače ode PIO fond, a od čega onda familija centuriona da se finansira, jel' mu unuk u penziji ili čeka rešenje? lollollol

Neznam,ja jos uvek pijem pa nisam doso u tu kategoriju da kazem da sam PIO Smile tak da nemam pojma o cemu pricas lol

Iz pouzdani izvori znam da taj tvoj ima plina al mu se kremen istrosijo.Dam ti ja moj kad te zatreba da hoces zapaliti rollTongue.

das mi ti djavola... nije taj sto nema kremen, vec onaj sto sam ga juce oprala Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kazu krema za hemroide je dobra i za opekotine ..spec. od cigareta lollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:30 am.