Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koliko vam se chesto desi da vas potpuno pogreshno razumeju... ti krstish, oni prde, da prostite...

meni neshto mnooooooooogo chesto u poslednje vreme...

koji vam je bre ljudi? opustite se i uzivaaaaaaaajteeeeeeeeeee!!!!!!!!! i ne mislite mnogo... da ne zaboli glava, jer ce mene da zaboli uvce... a i gooza... boga mi!
Prvo da ti kazem svaka cas za temu, konacno neku kako treba da napravis :D

I meni mnogo cesto, a da znas da sam odlucila da se jednostavno ne nerviram i okrenem ledja takvim osobama, pricam o zivotu van ovog foruma Smile
koliko vam se chesto desi da vas potpuno pogreshno razumeju... ti krstish, oni prde, da prostite...

koji vam je bre ljudi? opustite se i uzivaaaaaaaajteeeeeeeeeee!!!!!!!!! i ne mislite mnogo... da ne zaboli glava, jer ce mene da zaboli uvce... a i gooza... boga mi!

ono pr. ima dobrih strana zagreje prostor :D
ma... da mi do nekoga nije stalo... ovako ili onako, bar malkice... ne bi ni pokushavala da...krstim... jel?

okrenula bih se mnooooooogo ranije... ali brate...

dajte mi gas maskuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!! pa cu da razmislim :D
ko me kapira kapira.. ko ne.. ebiga..Smile))

Izvini Kapetane.. neću više da psujem.. znaš da to ne volim..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

ono pr. ima dobrih strana zagreje prostor :D

aaaaaa vidim i ti radish na suljpa?

i tako ode tema dodjavola... slutim lollollollol
sluuuuuuuuutiiiiiiiiiiiiiiiiim da me ne voliš..

izvinte.. povukla me emocija..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
ko me kapira kapira.. ko ne.. ebiga..Smile))

Izvini Kapetane.. neću više da psujem.. znaš da to ne volim..Smile))

mico, mico, priznaj da ti to namerno, smutish.... da te ne kapiraju... msm zbog... ebanja... shock .... wink

evo i ja se izvinjavam...

baci te emocije... to samo problem stvara

Ja to sve hopa cupa................................................ lollollol

ko te to slagao... da mu ja nanicu naninu...

upssssss... izvinjavam se josh jednom... ko je psovao na temi? da mu ja sve pos pisku!

ajmeeeeeeee... jel na trampolini? shock

qq qq izvini Kapetane..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
apsolutno me bas briga ko me razume a ko ne... ni ja pola vas ne razumem pa nikom nista Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:36 pm.