Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Cije je srce jace,zensko ili musko?
Ja mislim da zene vise pate ,ali da su istinski jaci borci od muskaraca,koliko god muskarci bili oholi i tvrdoglavi oni nikada nece priznati da pate.
Ne, oni obicno prave gluposti. :D wink

Da,ozene se lol
(http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/1065_475230772499139_18500209_n.jpg)

zato ne suti pjesnice
progovori pjesnikinjo
ne stisci sake prepune rijeci
sto i zidine rusiti mogu
neka iz grla tvog pjesma potece
pjesma sto svaki led istopice
pjesma sto svaku vatru gasice
pjesma sto tugu svaku izbrisace...

wink
Cije je srce jace,zensko ili musko?
Ja mislim da zene vise pate ,ali da su istinski jaci borci od muskaraca,koliko god muskarci bili oholi i tvrdoglavi oni nikada nece priznati da pate.

Pa vi da imate srca,dala bi mi neka od vas do sad makar jedan petak
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
A vi da imate srca, ne biste to ni trazili! :D

Mi to vas radi,ko da ve trpi nervozne kad preskočite nedaj bože jedan a tek dva petkaaaa
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji

Da li vas je nekada neko zestoko povredio,rekao vam neku tesku rec,i kako bi vi to opisali?

Da li vas je nekada neko zestoko povredio,rekao vam neku tesku rec,i kako bi vi to opisali?

Ljudi u afektu kazu ponekad mnogo toga, zbog cega se posle kaju.
Istina je da se reci tesko povlace... jednom kada su izrecene nema nazad. I bole, nekada i vise nego bilo sta drugo...
Ali uvek treba staviti na vagu, od koga dolaze i sta nam taj neko znaci u zivotu. Ponekad se naljutimo na osobu i presecemo ali vremenom shvatimo, da to sto se desilo i nije bilo tako tesko i vredno prekida komunikacije.
Uvek treba dati malo vremena, da situacija "odstoji" i da se smire strasti. Vreme je najbolji lek za sve. Wink

Istina je da se reci tesko povlace... jednom kada su izrecene nema nazad. I bole, nekada i vise nego bilo sta drugo...
Ali uvek treba staviti na vagu, od koga dolaze i sta nam taj neko znaci u zivotu. Ponekad se naljutimo na osobu i presecemo ali vremenom shvatimo, da to sto se desilo i nije bilo tako tesko i vredno prekida komunikacije.
Uvek treba dati malo vremena, da situacija "odstoji" i da se smire strasti. Vreme je najbolji lek za sve. Wink

Hvala na odgovoru

Jos ti samo fali pesma za ovo.Al ja ne bi bijo ja kad ti nebik ucineo uslugu Tongue

zar u srbiji nije vredjanje stalno na planu? shock
Nije,ponekad neplanirano moramo da se poubijamo medjusobno lol

Imamo, (usamljena) srca, zato i tražimo to Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:54 pm.