Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Često smo u dilemi u vezi nekog problema i donošenja valjane odluke, koja predstavlja njegovo rešenje ili pomaže da se do njega dođe. Kako u takvim trenucima pomažete sebi da presečete i opredelite se za jednu opciju?
što bi reko moj drug Armando, problem koji ne mogu da rešim, nije moj prolem..Smile))

Ne znam šta te muči, ali gledaj da ga rešiš na način koji tebi najviše odgovara..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Najvaznije da ne donosis odluku odma.. Malo sacekaj da odstoji.. Ja obicno pustim da prodje dan dva tri (svako cudo za tri dana dosta kaze narod nas) A onda samo od sebe dodje resenje... I to je za mene uvek bilo najboolje moguce...
Često smo u dilemi u vezi nekog problema i donošenja valjane odluke, koja predstavlja njegovo rešenje ili pomaže da se do njega dođe. Kako u takvim trenucima pomažete sebi da presečete i opredelite se za jednu opciju?

napravis listu za i listu protiv i koja je kraca za to se odlucis
Ja uvek izaberem opciju koja se najmanje kosi sa mojim ličnim uverenjima...tako ponekad ostanem bez nekih stvari...ali nikad ne izgubim sebe... wink
Ja uvek izaberem opciju koja se najmanje kosi sa mojim ličnim uverenjima...tako ponekad ostanem bez nekih stvari...ali nikad ne izgubim sebe... wink

Bravo. Smile

ma nije ona pitala kako da ne izgubi sebe bre Kapetane nego kako da presece, objasni joj teKniku secenja lol
Ali bas je u tome poenta. Wink
Bitno je ne izgubiti sebe.
objasnio bi, al e otupeo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
Ja ne znam možda tripujem, ali kako se počnem zezati na račun aktuelne vlasti, net mi se "otkači"...

Možda bi to moglo biti za šekspirovsku maximu " Biti il ne biti... Sigurno će me prebiti..." lollol

e oće to baš tada :D
Ali bas je u tome poenta. Wink
Bitno je ne izgubiti sebe.

ma ona zna kako da ne izgubi sebe bre nego ne zna kako da presece (dva put meri jednom seci) i tako to lollollol
Kad ga ja presečem, niko živ ga više ne sastavi! :D

Nego sam htela da vidim kako to drugi rade. Možda neko ima neki razvijen sistem za donošenje odluka u odsudnom trenutku. A još i ako "radi"... Smile

Sve što je dobro, a ne moraš sam da smisliš, odmah treba usvojiti! 8) Posle testiranja, naravno.
Sagledam zelejni rasplet i moguce solucije, postavim asimptotu i problem malim koracima primicem raspletu. Znaju iz toga izici dobre stvari.
Postoji i zlatno pravilo, koje se primenjuje uvek, u svakoj situaciji i bez prigovora:
Nikad nemoj zalupiti vrata za sobom!!!
Sagledam zelejni rasplet i moguce solucije, postavim asimptotu i problem malim koracima primicem raspletu. Znaju iz toga izici dobre stvari.
Postoji i zlatno pravilo, koje se primenjuje uvek, u svakoj situaciji i bez prigovora:

ma važi.. pa ne zaslužuje baš svako da ostavim vrata otvorena, ma ni odškrinuta..Smile))
Donna..

– Meryl Streep

LIMUNE!!!!! twisted
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:46 am.