Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zanima me kada roditelji "shvate" da im dete odrasta? Moj tinejdzher slusa tehno i haus, voli net, chat, vidim promene na litzu, pushta kosu i postao je "drchan". Gledala sam neke slike kad je bio mali i prosto ne mogu da verujem....Jesam li i ja dovoljno odrasla????
aE bwE baba...stipu dete nEk oDrasTa....samO mu ne dOzwoLi da sE kOnEk2je OWDE...inaCxe odE swE u............ roll
Isto bih i Ja volela da znam! Moja cerka je takodje na pragu puberteta :?! Promene u ponasanju i izgledu su sve uocljivije... Za sebe bako znam da nisam dovoljno odrasla. Ali svakako cemo sve to morati da preguramo, kao i sve ostalo do sad Smile...
Svako od nas, negde u nekom delicu duse, ostane dete ceo zivot, tako da te ne brine, ako ponekad mislis da jos nisi odrasla.

Pubertet jeste specifican deo zivota, neko ga dozivljava u blazoj, neko u malo jacoj formi. U tom periodu treba pomoci deci. To je period njihovog odrastanja, formiranja...tezak period i za dete i za rodielja.

Veruj mi, ja i danas kad gledam svoju decu kad spavaju, pomislim kako su kao andjeli Smile i imam utisak da su mali.
Dakle, muzika treshti kao da smo svi gluvi, kosu pushta, notju mu se neshto ne spava, milion poruka dnevno. Sad je sladak kad je drchan, ali bash retko hotje ono shto trazhim onda kad trazhim... Inache je mnogo dobar, iako je od shkole napravio haos ove godine... Vidim da je i njemu gadno, ne zna shta tje sa sobom... Sedmi je razred i skoro visok kao ja.
Nekako se bash i ne snalazim, pricham i pricham, ali ponekad pozhelim da ga bash tolikog propustim kroz ruke, mozhda i zato shto ga nikada nisam udarila....joj. lol
Ma, kakvo bwe propustanje kroz ruke?!

"Bijte decu kad primetite da lice na vas" (ili tako nesto...)
winklol

Seti se sebe u tim godinama i uzivaj u (jos jednom) pubertetu :D
Zamisli sad mene i tehno. :D shock

i rakiju...hahahah wink
Nemoj jos samo bako uz tehno i rakijicu kolo poigrati Wink
Trudim se, pa ga ne proveravam previshe, ne chitam mu sms u mobilnom, , "malo" pregledam na koje sajtove ide (hmmm)...u kontaktu sam sa razrednom, malo se tzeo razred "pokvario"....hormoni? (su chudo) :D :D :D
more baba nemo mastnim rukama detetu da dzaras telefon a sto se tice kompjutera sad nesto mislim ja bi to dete na vreme naucio da ide da vata zemske a da ne vata taj kompjuter pa ako bog da da dobijes ti i unucice dogodine i da mu kazes da ako nema dobre ocene ne sme ni zemsku da ima pa ces da vidis kako ce da uci jebo te patak lollollol

8)
a ako nadjes kake bombone nemo ni slucajno da izedes dok dobro ne pogledas kake su i da nema na njima nacrtana kakva strela munja micubusi i tako te stvari jer se moj komsija tako zajebo pa pojeo bombonu i sunce ti kalajsano nismo mogli da ga navatamo ceo dan samo skace i igra ko majmun mislili smo da ga neka sandzama ufatila i na kraju smo morali da ga vezemo za drvo i pobegli smo jer smo se uplasili a on je teo d iskida vlacek al nije mogo i onda se dovece smirio i isko je vode
tjut', ja tju se prepa'nem i ako kurtone nadjem.... :D
Kod njega je izgleda pubertet baš poranio, pa ima koliko, jedva 13 godina, a već ga drma. Kod mene je pubertet počeo tek u prvoj godini srednje škole.

Ništa, bako moraš da ga malo kontrolišeš, ne smeš pa ništa da ne radiš i da ostaneš pasivni učesnik događanja oko tvog sina.

Verovatno će uskoro početi da sluša metal, čim pušta kosu, a i savetujem ti da dobro paziš s kim se druži, jer toliko mala deca su povodljiva dosta.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:55 pm.