Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
pricaje sta hocete!3 godine sam drzao obezbedjenje po tehno klubovima i pun mi je kurac takvih kosjanera sto celu noc skacu prljavi,znojavi i smrdljivi!nisu svi gosti takvi ali 99% jesu!skacu do ujutro pa onda stave naocare pa nastave dalje da skacu!gledamo ih kao stoku!gad me je kad se u prolazu neko od njih ocesa od mene!sad radim finije klubove pa mi je laknulo!ova stvar sa momkom je ozbiljna!ne treba se oslanjati na to on je kao mlad bice sve ok!ako se sad ne preusmeri na pravi put kasnije mu nece ostati nista od mozga da se sam preusmeri!imam takvih u komsiluku!to su prvi znaci,zapostavlja skolu,redovno prati tehno zurke,alkohol,droga-obicno sinteticka ili dobro naprskana trava!fali samo da pocne redovno da se grebe za lovu!ujutro se vucu odvaljeni po stanicama cekajucu jutarnji autobus!nadam se da ovaj momak nije dogurao dovde!mora da se prati njegovo ponasanje kad ujutro dolazi kuci!ako se naliva vodom ko lud sigurno je celu noc skakao pod dejstvom exera!mora da nastavi sa sportom i da se prema njemu postupa pedagoski!da se prati situacija u skoli i sa kim je van skole,ali da to on ne zna!momak je u osetljivim godinama pa se mora pazljivo postupati prema njemu,bez panike!nista se ne moze promeniti za jednu noc,ali za neko vreme moze i to dosta!nadam se da ce biti sve ok!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:42 pm.