Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

a sa da srqera? A?sdf a
asfaegfAE? afsae?
agae ga egaqegwrhryjryj rj ru jryj
Sta po vama zasluzuju ljudi koji nemaju postovanje,po meni prema najtezem obliku povrede ljudskog morala - trgovina ljudima?Ovu temu otvaram i zelim iskljucivo zensko misljenje da cujem,ali i muska.Molim vas bez zezanja ovde,smatram da je ozbiljna tema i da nije za zezanje.Kako oni u opste i mogu nesto takvo da ucine,a pogotovo da nekome oduzmu pravo na zivot?Uvek se zgrozim kada pogledam film Human Trafficking ili kada procitate knjigu POKAZIVAC koja je jako zalosna.
Sto se tice mene,ja bi ih stavio na najteze muke,npr.na ostrvo SVETA JELENA.

lollollollollollollol
Sta po vama zasluzuju ljudi koji nemaju postovanje,po meni prema najtezem obliku povrede ljudskog morala - trgovina ljudima?Ovu temu otvaram i zelim iskljucivo zensko misljenje da cujem,ali i muska.Molim vas bez zezanja ovde,smatram da je ozbiljna tema i da nije za zezanje.Kako oni u opste i mogu nesto takvo da ucine,a pogotovo da nekome oduzmu pravo na zivot?Uvek se zgrozim kada pogledam film Human Trafficking ili kada procitate knjigu POKAZIVAC koja je jako zalosna.
Sto se tice mene,ja bi ih stavio na najteze muke,npr.na ostrvo SVETA JELENA.

lollollollollollollol

Sta to znaci?
cool recen´ca ba... dobra ova gHana... wink
..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
cool recen´ca ba... dobra ova gHana... wink

ok...Mogla bi dati neko misljenje o ovoj temi?
pa naravno da je to lose....
ko zeli biti rob.....
ipak, ovako ili onako, svi smo mi robovi
necega
neki nazalost, drugih ljudi
ovako ili onako
to je lose

i zatooooo..... SMRTNA KAZNA!

za sve one koji nemaju srce
a nemaju ga
znas nekima je ukradeno
nekima uzeto
a neki ga
nazalost

NIKADA NISU NI IMALI. wink
pa naravno da je to lose....
ko zeli biti rob.....
ipak, ovako ili onako, svi smo mi robovi
necega
neki nazalost, drugih ljudi
ovako ili onako
to je lose

i zatooooo..... SMRTNA KAZNA!

za sve one koji nemaju srce
a nemaju ga
znas nekima je ukradeno
nekima uzeto
a neki ga
nazalost

NIKADA NISU NI IMALI. wink

Lepo receno,ali sto se tice mene ja bi ih osudio na kaznu mucenja,sve sto su oni radili,ajd da naglasim trgovinu zenama,sve sto su radili zenama da se tako isto prema njima ophodi!
pazi kada uopšte nisam pročitala o čemu je tema.. ebiga.. ni mi u navici..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep

pa znaEm adminko! lollollollollol
jaooooooooo muko.. ako ne krenu priče da mi je u najmanju ruku admin muž.. ma ne to je bezveze.. ljubavnik.. ništa nisi uradila..Smile))

al ako je admin žensko, e tu će budemo u sosu.. ne znam kako će to progutau..Smile))
Donna..

– Meryl Streep

iiiiiiiii opet me navlačiš da na ovako ozbiljnoj temi lupetam.. ti mala..
Donna..

– Meryl Streep

kiss........................ lollollol

Propade jos jedna tema,ali mi je drago sto sam upoznao admina,mada mi nije bas toliko drago jer moze svakome da se desi da postane zrtva trgovine ljudima...Molim za ozbiljnost :D...I ja sam ponekada neozbiljan,ali bas zbog te neozbiljnosti milione ljudi je upalo u klopku.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:57 pm.