Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

'' Ima ljudi, mada su rijetki, kojima ni bol ni misao ne unište vedrinu i jednostavnost. Čak ih učine boljim.''

Meša Selimović
(http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/69175_498025453540933_357896834_n.jpg)

Mnogo kiše je čini se uzalud padalo vekovima na naše ceste, puteve, kaldrme, trotoare
kako god ih nazivali, pokušavajući da speru gorak ukus mržnje koji Balkanski čovek svakodnevno ispljune na taj isti pločnik pod nebeskim svodom, po kojem svi gazimo.
Puno bi vremena trebalo da prođe i mnogo novih generacija da dođe, ne zaslepljenih glupom mržnjom i nebuloznim idealima, da bi jednom za svagda zavladao mir.
Mi to nećemo dočekati, ali ne bi smeli skrstiti svoje ruke i ostaviti to nekome drugome, već posle svake kiše uzeti metlu i očistiti tu poganost koja nas deli.
Svakako će mlađi učiti od nas, kao što smo mi učili od svojih starih, nažalost pogrešno...

Bojan Bogić
.. wenn schon, denn schon... jetzt schreib ich ja mit mir selber shock

lollollol
lele di me nadjoste vako nespremnu, ni pitu nisam razvukla, ni kafu skuvala a Bogumi se nisam jos ni ocesljala shock
igraaaaaaaaaaaaaaaaj Jano..Smile))

Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
.............. guten MORGEEEEN......... lollollol

:D
guten Morgen darling, vataj se u kolce sitno sitno iju iju iju ju
(http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/196493_512591225436034_1033754516_n.jpg)

..... bitte, bitte lieber gott.................. winklollol
ooooh wie süüüüüßßßßßßßßß lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:21 am.