Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Cije su noge jace,zenske ili muske? Ja mislim da zene vise pate ,ali da su istinski jaci borci od muskaraca i da imaju posebno jak kik u jaja,koliko god muskarci bili oholi i tvrdoglavi oni nikada nece priznati da pate i barem vecina nece nikad sutnuti zenu u jaja( ili tako nesto ne mogu da se setim kako se to zove kod zena) ali u glavu ce zato da odalame svaku ......nogom, oni jos svoja osecanja izrazavaju i prebrojavanjem rebara, lomljenjem kostiju ( kome jos trebaju onakve krupne) , izbijanjem zuba ( sta ce zenama nolko zuba kad su i onako stalno da dijeti) i tako......tema je ozbiljno neozbiljna i nemO da mi skrecete sa puta da vam ne dodje baba ljuta twisted
mae geri... sestro slatka...

i da vidish chija ce nana crnu vunu da prede... wink
to ti kazem, i primecujem da su noge nepravedno zapostavljene od forumasa, svi se uvatili za to srce a niko ga ni ne vidi lollollollollol ebalo ih srce, NOGE su prava stvar lol nose te celi zivot a koliko im paznje posvecujemo nigde niko da se oglasi, doduse tema je izuzetno ozbiljno neozbiljna pa tako roll
ma pusti... sve to ljubomorno... ruznonogo i kratkonogo... pa udara na emocije

evo... vidi mene... nozice za medalju i kao zabole mene shto nemam srce? maaaaaaa daaaaaaaaaaj!!!!!! :D
pazi i men ziga nesto oko bubrega sto nemam srce ili ga imam previse nesto od ta dva e sto posto, mora da odem kod mesara da vidi sta mi je roll
aaaaa... mozda ti se uvukao pesak s plaze? msm oce to ako ne istresesh dobro... kupalke Tongue
moze biti, ali zasto toliko ljudi mrzi noge dok ih drugi volU? lol
jedan od prvih saveta moje mame koji su se odnosili na muško-ženske odnose je kako kvalitetno odraditi šut u jaja rolllol
i dan danas se pitam šta joj je trebalo to da me prvo nauči roll
Cije su noge jace,zenske ili muske?

nisam sigurna u to čije su jače, ali sam ubeđena da su muške emotivnije..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
Cije su noge jace,zenske ili muske?

nisam sigurna u to čije su jače, ali sam ubeđena da su muške emotivnije..Smile))

ali muske traze seks bez nogu a zene zele samo noge bez seksa i tako to, nista ja vise ne razumem shock
E sad si ga utupila...ovo je pre za post na temi serendanje nego za zasebnu temu... 8)
(http://dalje.com/slike/slike_3/r1/g2008/m10/x192184788014631534_0.jpg)

lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:57 pm.