Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Povucena nekim postovima koje sam citala odlucila sam da otvorim ovu temu, iskreno se nadajuci da ce se oglasiti meni simpaticni ljudi.. oni od kojih mozes nesto pametno da cujes. Posto sam dosta mladja to mi dodje kao ucenje...
Na forumu se okuplja svega mozda 30 ljudi, od kojih su polovina formurasa koji od pocetka foruma jesu ovde. I svih 30(mozda i vise) su slicni a ujedno razliciti.. Ne zelim da navodim osobine koje su slicne da se ne bi neko uvredio.

Posto je ovde sve NEOZBILJNO-OZBILJNO.. znam da ce se naci na temi ljudi koji ce da provociraju, oni sto navijaju, oni sto pod*ebavaju, hvalisavci, ali i par ljudi koji ce napisati svoje pravo misljenje..

Konacno, pitate se sta je tema, sam forum i odnosi medjuljudski..
Neka glavna tema bude zasto postoji tolika mrznja u ljudima.. Zasto se novi clanovi(slazem se da ima novih starih) u startu odbacuju. "Viri im se u gace"... Ako svi imate porodice, decu.. Prosli ste dosta zivota, iskusni... Gde vam je strpljenje? Zasto provocirate, prozivate ljude na drugim temama.. Svi smo razliciti, glupi i pametni na svoj nacin...
Meni je potpuno jasno da ste ovde jer trazite zabavu, al da li je zaista zabavno gledati svadju?
svađa nikada nije zabavna..

Volim ovaj forum baš zbog toga što je sklop najrazličitijih osoba.. to ume da bude i te kako zanimljivo.. na žalost sve češće se provlače neke mračne strane pojedinaca, ali nije problem.. ima nas koji smo u stanju da upalimo svetlo.. samo to ponekad ume da smori..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
MRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK..... crycrycry

daj SVJETLOSTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII..... lollollollol

cek da nadjem okidac. 8)
primetila sam da je znatno veca posecnost foruma u fazama kada se pljuje, vredja i proziva..to puno govori o nama
MRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK..... crycrycry

daj SVJETLOSTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII..... lollollollol

cek da nadjem okidac. 8)

ako ti nađeš okidač.. naebasmo..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
Neka glavna tema bude zasto postoji tolika mrznja u ljudima.. Zasto se novi clanovi(slazem se da ima novih starih) u startu odbacuju. "Viri im se u gace"... Ako svi imate porodice, decu.. Prosli ste dosta zivota, iskusni... Gde vam je strpljenje? Zasto provocirate, prozivate ljude na drugim temama.. Svi smo razliciti, glupi i pametni na svoj nacin...
Meni je potpuno jasno da ste ovde jer trazite zabavu, al da li je zaista zabavno gledati svadju?

1. vecina se nada kresu a novi su sumnjivi, mogu biti laznjaci, pa im onda bruka sto su pokusavali...
2. generalno su ljudi zarazeni mrznjom i bukvalno se mrzi ceo zaverenicki svet
3. ljudi ne idu u crkvu a i crkva im vise ne da primer u stilu voli bliznjega svoga.
4. moderator ne krese izlive mrzne, netolerancije i nekorektnosti

jos neko pitanje?
:D
Povucena nekim postovima koje sam citala odlucila sam da otvorim ovu temu, iskreno se nadajuci da ce se oglasiti meni simpaticni ljudi.. oni od kojih mozes nesto pametno da cujes. Posto sam dosta mladja to mi dodje kao ucenje...
Na forumu se okuplja svega mozda 30 ljudi, od kojih su polovina formurasa koji od pocetka foruma jesu ovde. I svih 30(mozda i vise) su slicni a ujedno razliciti.. Ne zelim da navodim osobine koje su slicne da se ne bi neko uvredio.

Posto je ovde sve NEOZBILJNO-OZBILJNO.. znam da ce se naci na temi ljudi koji ce da provociraju, oni sto navijaju, oni sto pod*ebavaju, hvalisavci, ali i par ljudi koji ce napisati svoje pravo misljenje..

Konacno, pitate se sta je tema, sam forum i odnosi medjuljudski..

mrzelo me da citam al eto javila sam se, sta sad 8)
Iako znam da ti nisam simpaticna, evo resih da se oglasim lol

Helooouuu!!! lolwink

1. vecina se nada kresu a novi su sumnjivi, mogu biti laznjaci, pa im onda bruka sto su pokusavali...
2. generalno su ljudi zarazeni mrznjom i bukvalno se mrzi ceo zaverenicki svet
3. ljudi ne idu u crkvu a i crkva im vise ne da primer u stilu voli bliznjega svoga.
4. moderator ne krese izlive mrzne, netolerancije i nekorektnosti

jos neko pitanje?
:D

zato je tebe takva faca?..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Iako znam da ti nisam simpaticna, evo resih da se oglasim lol

Helooouuu!!! lolwink

ne men nisi simpatična.. iiiiiiiii di ga e men Heljooouuu?..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
heljou Damac i tebi lol u njojzino ime, danas je ustala na onu nogu pa mraci
Zabole me uHo za sve. Dugo sam ovde, sa povremenim prekidima, a primecujem, koliko su neki ljudi promenili svoje ponasanje na forumu, za koje sam sigurna, da nikako ne ide sa njihovim ponasanjem u njihovom okruzenju. Ne verujem, da bi se na isti nacin ponasali pred nepoznatom osobom u zivo.
Ja sam baba Roga, mene ovde mnogi ne vole. Wink

Svaka cast, Damici... ostala je dosledna sebi od prvog do danasnjeg dana. :D 8) Ima ih jos ali nju sam izdvojila zato sto je maskotic ovog forumceta. :D Tongue

I ja sam se promenila. I dalje gotivim ovaj forum zbog nekoliko ljudi na njemu ali sada nosim pancirku. lol
aaaaaaaaa dušo, ja i pancirku probivam..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:11 pm.