Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Povucena nekim postovima koje sam citala odlucila sam da otvorim ovu temu, iskreno se nadajuci da ce se oglasiti meni simpaticni ljudi.. oni od kojih mozes nesto pametno da cujes. Posto sam dosta mladja to mi dodje kao ucenje...
Na forumu se okuplja svega mozda 30 ljudi, od kojih su polovina formurasa koji od pocetka foruma jesu ovde. I svih 30(mozda i vise) su slicni a ujedno razliciti.. Ne zelim da navodim osobine koje su slicne da se ne bi neko uvredio.

Posto je ovde sve NEOZBILJNO-OZBILJNO.. znam da ce se naci na temi ljudi koji ce da provociraju, oni sto navijaju, oni sto pod*ebavaju, hvalisavci, ali i par ljudi koji ce napisati svoje pravo misljenje..

Konacno, pitate se sta je tema, sam forum i odnosi medjuljudski..
Neka glavna tema bude zasto postoji tolika mrznja u ljudima.. Zasto se novi clanovi(slazem se da ima novih starih) u startu odbacuju. "Viri im se u gace"... Ako svi imate porodice, decu.. Prosli ste dosta zivota, iskusni... Gde vam je strpljenje? Zasto provocirate, prozivate ljude na drugim temama.. Svi smo razliciti, glupi i pametni na svoj nacin...
Meni je potpuno jasno da ste ovde jer trazite zabavu, al da li je zaista zabavno gledati svadju?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:21 am.