Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam muzika koju slusate u teskim trenucima pomaze da se osecate bolje ili vas totalno skenja?
Izbegavam muziku u takvim trenucima... Desavalo mi se da efekat pesme bude suprotan od zeljenog i ocekivanog! Stoga, u takvim momentima se prepustam samo sebi i usmeravam se ka pozitivnim mislima! Smile
Kad sam skenjana skenjana sam i sa muzikom i bez nje...
Zavisi sta slusam, kada sam u bedaku. Ako slusam romanticne laganice, osecaji budu jos intenzivniji u tom momentu, pa se trudim, da preskacem takve pesme, kada nisam svoja. Jedna legendarna pesma me definitivno podigne kada je cujem, I will survive - Gloria Gaynor. Wink
upravo imam na liniji bon jovija...
Mozda na trenutke,uglavnom i pomogne ali ume i da zakopa ispod zemlje ako se ne napravi parava kombinacija otrova :D
alo jovi sta ima...

Жемре палма во а ми ла лу lol
kada sam sjeban zbog nje sta god pustio podseca na nju
totalno me ubije,jer kad sam tuzna nemogu da slusam nista veselo ,samo balade a onda me one dokrajce,pa se isplacem samo tako...
haha
al kad se isplacem bude mi lakse.
Tek kada se ispiskis posle dugog plakanja bude lakse lol
Moze da se desi i jedno i drugo, zavisi od izbora muzike u datom trenutku.
Ja uvek izaberem neku koja me vozi i dize, koja daje snagu da se borim sa problemima, da oprostim i zaboravim.
Ali stvarno nikada nisam razumeo osobe koje, kada su u bedaku, se zatvore u sobu, puste sentishe i ukopavaju se..... cryroll
izbegavam da slusam muziku ako sam ocajna
Zavisi da li zelim da otvorim ili da zatvorim oci u takvom trenutku...
Da, i te kako moze! POnekad se pitam, zasto tako reagujem na reci, muziku..? Ucim sebe da tada jednostavno preskocim slusanje bilo kakve muzike. Jedna me ubedaci, druga ne prija...onda najbolje nista.

Ali dogadja mi se da me odredjena muzika i pomisao na njega takodje moze baciti iz + faze u totalni - . E to je tek za pricu... Seta..pa tuga..pa...

A zasto ja pricam sve ovo? Happy
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:45 am.