Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li je marketinski potez uvijek dobar? roll

Koja je to reklama koju biste najradije maknuli iz programske seme? wink

lollol
Cekajte, idem i ja!!!
svaka reklama je odvratna, koliko su odvratni ljudi koji ga rade!
lol
eee limune, limune gorki....

ka´ ces srpski da naucis? lollollol
a jel?

kod vas bebe odma´ pricaju.... lol
šta koja??? Sve one koje uture negde pred kraj nekog noćnog ali zanimljiovg filma, kad me kljucanje uveliko uhvati, al ne dam se.. samu sebe ubedim da ja to mogu.. e oćeš đoku.. tada dolazi vrh vrhova EPP.. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i tako.. skapiram da su jači od mene.. i prestanem da kljucam, zaspim..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
i losha reklama je dobra reklama... msm poenta je da privuche paznju, zar ne?
shock ma di vuče pažnju............... pa ja popizdim..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
ne znam ali stvara neku odbojnost, bar kod mene Tongue

Mada, da zatreba Bulardi ..... lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
kako god... cilj je postignut... prichas o tome, zar ne?
shock ma di vuče pažnju............... pa ja popizdim..Smile))
Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
tako znači.. meni medveđe lollollol
Donna..

– Meryl Streep & Damica
Reklama je prava stvar eto recimo na starinsko ime dodaš extracupi i dobiješ milion poljubaca i tvrdih đokica a zahteve za prijateljstvo ihaaaaaaa za sve ove godine na zare i mitjazdravko nisam skupio toliko koliko na gospavu :? roll :?
Ne bih pominjao najgore reklame, da time ne bih pravio reklamu autorima tih gadosti lol
biko kakava reklama je dobra reklama Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:36 pm.