Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Za svaki slucaj sam temu otvorio na "nicijoj zemlji"..mada mi je adminka svojevremeno i ovde brisala teme...
Opet pisem...dobio sam dozvolu od ekipe filma da knigu nazovem Dnevnik uvreda 2012-13....

Juce je dobila poglavlje o svadbi zirafa...
Opet pocinjemo da licimo na zemlju iz filma "Dnevnik uvreda 1993"...i sto je naj gore..ne brine me niti mi je zao...samo sam dobio inspiraciju da pisem :D

Pronalazis nesto lose u tome? roll
Cekajte, idem i ja!!!

Necu( :D )ti odgovoriti...mozda dobijes knjigu na poklon
ema i jovanca to su srca dva.... shock

Necu( :D )ti odgovoriti...mozda dobijes knjigu na poklon

Smile
Cekajte, idem i ja!!!
Pa, deee si ti TSJ, nema te k'o snega u avgustu... :D wink
Lepo te videti. :D
o cemu? shock

Pogledaaj film...

jes pa da mi utrče reklame pred kraja.. ma bre nisam luda..nisam luda.. nisam luda..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Samo ti ponavljaj, avtosugestija je cudo. lol :D
lollollol

oće mi pomogne?..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

U Alpama se desi da se pojavi i u avgustu pa tako i ja wink

ljub
Cekajte, idem i ja!!!
lollollol

oće mi pomogne?..Smile))

Nemam pojma, daleko si pa ne mogu da vidim simptome... lol

U Alpama se desi da se pojavi i u avgustu pa tako i ja wink

ljub

Dodji ti na sončno stran Alp, da mi popijemo neki planinski čajček. lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:18 pm.