Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

e da curke *c* kao cure moje... nesto se meni mota po glavi, posto smo ovde vecinom sve prevalile 35-godinica pa ulazimo u zrele godine *ne mislim mentalno, posto nas tek ceka klimaks, bas me interesuje kako ce mo to preziveti na ovom forumu, kada smo vec sada u pms-u nadrkane* , a da se vratim na temu, koje kremice, maskice, koristite, mislim da sam vec jednom otvorila ovu temu ali ne mogu da je nadjem... elem, jel ste cule za srebrenu kremu?
da li idete redovno kod kozmeticarke ?
imate li problematicno lice, bubuljice bla bla bla...i tako to..
sta preporucujete ? sta vama najvise odgovara? koristite li i nocne kreme ili nocu koza odmara?

kao smo normalne wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
eve da ti se upisem prva, imam cisto lice bez bubuljica koje nisam imala ni u pubertetu, mama kaze da mi je koza tako divna zato sto me je kupala u mleku a ja mojoj mami verujem,ne idem kod kozmeticara, koristim garnierovu kremu sa make up-om i nemam jos uvek vidljive bore, uvece nanesem Bubchen kremu za lice ( krema za bebe) jer mi je koza suva i ta krema mi prija. Kad se budu usekle u moje lice necu ih prekrivati jer je starenje prirodan proces i ceka svaku od nas, imam male bore smejalice i na njih samm ponosna jer pokazuju da se cesto smejem a ko se smeje zlo ne misli Happy, ko me je video zna o cemu govorim ,hvala Bogu i mojoj mami na koju imam dobre gene te cu da se provlacim mladoliko do u duboku starost lol
te cu da se provlacim mladoliko do u duboku starost

ti si bas kao i ja!

samo meni ne trebaju te kreme... :D :D :D
pa nisam ja takva zbog krema, kreme su tu da moju suvu kozu hidratizuju , nema krema od kojih koza postaje mladja, to je placebo efekat
Sreća da još uvek nemam nijednu boru :D
jebo bore cuvaj zdravlje! lollol botoks je zakon! lollolshock

eh vala bas... to je dole jeftinije od ovih krema.... moracu do BG....

lollollol

eh vala bas... to je dole jeftinije od ovih krema.... moracu do BG....

lollollol

Ha,tetke! 8)
i ti ces sutra svoju zenu da sljes da se SREDI,pa da ti bude lepa,jer kreme ne pomazu a novcaniku odmazu! Tonguelol
Ma jok,ona se redovno umiva ladnom vodom na potoku!Ima lice ko tinejdzerka od 14 god! U jbt,pa ona toliko i ima! :D
lollollol preladice se a moze i da se udavi u to potoce,ZNAS DA CIGANKE NE VOLE VODU! BOJU JE SE!!!!!!!! shocklollol
Ma jok,ona se redovno umiva ladnom vodom na potoku!Ima lice ko tinejdzerka od 14 god! U jbt,pa ona toliko i ima! :D

mrzim ladnu voduuuuuuuuuuu.... brrrrrr.... lollollol

ma jok, ja lijepim govna maske po licu.... hahaha lol
Nato,jesam li te ucio da bezobrazne reci koristis samo u krevetu!? :D
Nato,jesam li te ucio da bezobrazne reci koristis samo u krevetu!? :D

ne sjecam se viseeeeeeeeeee................ shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:45 pm.