Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ne,teme vise ne idu ni u jednom drugom smeru,posto svi samo zapocinju pljuvacine i vredjanja!
pogledaj zadnjih 10 tema i svi cute i nastavljaju igru!

A sta, da se uradi, ha? Hajde ti dokazi tim jednim te istim ljudima, da prestanu sa svojim privatnim ratovima, jer iskreno meni se ne da upustati u sukobe. Milion puta sam u proslosti iznela svoj stav, da je potrebna tolerancija, jer smo razliciti, jer dolazimo iz razlicitih okruzenja, jer mozda nismo svi isto obrazovani, isto pismeni i ucili istu gramatiku, itd. ali naravno, nastavilo se, sve dok ogroman deo ljudi nije otisao. Neke od tih ljudi, sada prisutni, nisu podnosili ali ti isti ljudi, kakvi god oni bili i sta god neki mislili o njima, otvarali su fenomenalne teme, forum je tada bio forum u pravom smislu reci, samo sto su se neki pojedinci okomili na neke, samo zato sto ih nisu podnosili. Ko ima pravo, da sudi o nekome, a da ga ne poznaje? Niste hteli Viteza, niste hteli Helenu, popljuvali ste moderatore, pa su otisli jedan za drugim (Sunasce, BR, Stasa.... ), da ne nabrajam, a ruku na srce ti ljudi jesu imali dobre teme, intrigantne, provokativne, svidelo se vama ili ne. Idite, citajte stare teme, pa cete videti. Postigli ste svoje. E pa sada nemojte, da kukate. Trazili ste - dobili ste.

ee,svaka ti se pozlatila winkwinkwink

Ebiga, Binicu, ja nikoga ne mrzim. Meni je lepo sa vama ali sto jeste, jeste, moras da i ti priznas. Koliko god su neki bili prozivani imali su dobre teme.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:49 am.