Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sad na jednoj temi postavih isto pitanje, a onda se malo dublje zamislih.

Bas me zanima kako vecina ljudi brise dupe. Kako vi to radite ? Sedeci il Stojeci ?

lol
here comes the rain again...
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
Odakle ti ideja za brisanje sedeći :?: shockrolllol

PS. Forum počinje pomalo da liči na klonju kad vidim ovakve teme lol
Ma bas me zanima reultat. Pre jedno 2 godine sedim sa drustvom, pijemo pivce ionako prilicno pijani, pocnemo da se ispovedamo na ovu temu. 70% ljudi po nasem istrazivanju to radi na jedan nacin, nebih da ga odkrivam sada, dok ne dobijemo malo rezultata na glasanju. Zivo me zanima dal ce procenat da bude slican lol
mokre maramice sa mirisom levande sjedeci ...cirka tri listica extra debela ....e sad ako imam problema sa stomakom sto ce reci fuidi rade vise onda odem do tusa ...ja mislim da sam bio konkretan ...ajde ljudi ne stidite se podjelte .. lollollollol
postajem tvoj FAN!!!!! TEBI IL JE DOSADNO DO IZNEMOGLOSTI ILI VOLIS DA SOKIRAS OVU BARU PUNU KROKODILA???? lollollollol AAAAAAAAAAAAAAAAA
Pitam se, koliko nekome treba da bude malo d*** da bi to mogao da radi sedeći roll
mokre maramice sa mirisom levande sjedeci ...cirka tri listica extra debela ....e sad ako imam problema sa stomakom sto ce reci fuidi rade vise onda odem do tusa ...ja mislim da sam bio konkretan ...ajde ljudi ne stidite se podjelte .. lollollollol

hvala na odgovoru, iskreno ! el mozes da kliknes na glasanje da dobijemo uzorak sa procentom. zivoo me zanima :D
Inace ta lavanda mi dobro zvuci. jel ima u onom vecem pakovanju ? Od 100 komada. Skupo ako moram pazarim ona mala od 10 stalno.

ja volim one sa mirisom bebeceg pudera :D
Cisto aerodinamicki gledano puno lakse je sjedeci a i higijenski rezultati su vise zadovoljavajuci nego stojeci gledajuci na to da se botex misici stecu pri stojanju sto ce reci vise se papira trosi i rain foresta rusi ... lollollol
ste probali one s mirisom mentola..... shto to oladi.... dibidus lollollollol
Cisto aerodinamicki gledano puno lakse je sjedeci a i higijenski rezultati su vise zadovoljavajuci nego stojeci gledajuci na to da se botex misici stecu pri stojanju sto ce reci vise se papira trosi i rain foresta rusi ... lollollol

Odprilike tako nekako sam ja objasnio to mom drugaru, medjutim dao mi je vrlo logican argument.

Kaze vako:

- Puklo mu ono za odlaganje papira pored solje, pa otad mora da se protegne da dohvati papir sa ves masine. E onda mu se ne isplati vise da seda, nego brise dupe stojeci.

A onda je nastavio sa sledecim argumentom

- Uz to ima zatvor cesto, ide u toalet na svaka 3 dana, nije mu bas redovna stolica, pa kad jednom ode, uneredi se za medalju, stoga obaveno mora da padne tusiranje posle sranja. Buduci da svejedno mora da ustane do tus kabine dupe brise stojeci
ste probali one s mirisom mentola..... shto to oladi.... dibidus lollollollol

Uf to je dobra ideja za ljude koji mogu da se ojedu, taman ovo malo da ih rashladi. garantovano pomaze. Ko da pirka vetric lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:49 am.