Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Upravo sam naletela na ovu vest, pa me zanimaju vasi komentari.

Ako mene pitas, misljenje mi je 50:50...pola pola.

Ja bih vize uvela Slovencima lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Bilo je za ocekivati, cim prestaju da se nadaju za nas, smanjuje se i dotok novaca a mi cemo se jos vise zaglibiti.
Volim da putujem, idealni uslovi su bez vize.. Ali podrzavam vracanje iste. Jer Srbi kao narod se nikad nece opametiti, svi bi hleba bez motike. E pa ne moze.

Za vize sam. 8)
Koji ću ja klinac u toj EU...... ne znam ni što su ih ukidali.....

U vreme "gvozdene zavese" imali smo slobodan prolaz kroz ceo svet..... ali to je bilo vreme diktature i tiranije......

Od kako su na vlast došli "demokrate" koji se bore za "slobodno kretanje ljudi, ideja i kapitala", taraba koliko 'oćeš...... shock
Koji ću ja klinac u toj EU...... ne znam ni što su ih ukidali.....

U vreme "gvozdene zavese" imali smo slobodan prolaz kroz ceo svet..... ali to je bilo vreme diktature i tiranije......

Od kako su na vlast došli "demokrate" koji se bore za "slobodno kretanje ljudi, ideja i kapitala", taraba koliko 'oćeš...... shock

Dobro, al' Ti je ipak bilo lepo na odmoru, priznaj! Tonguewink
nista od viza...njakaju nas po obicaju! ucenanjivacka ekipa... sada su problem zahtevi za azil....itd...ma! evilTongue
Odmor je odmor..... može i da bude lep i da ne ude lep, gde god da ga provedeš..... roll

Nisu se ni domaćini gadili na moje pare. 8) na mene verovatno jesu, al' su bili fini pa mi nisu rekli.....

Kako god, ja vizu da tražim neću.....
Nesto razmisljam....

otkad su ukinuli vize i omogucili dolazak bez "procedure", ja svako toliko imam udar na budzet! :D

Svi bi dosli ali o "tvom" trosku shock
Cekajte, idem i ja!!!
lollollol
Hahaha, bleso nijedna! Ali te razumem. :D
Volim da putujem, idealni uslovi su bez vize.. Ali podrzavam vracanje iste. Jer Srbi kao narod se nikad nece opametiti, svi bi hleba bez motike. E pa ne moze.

Za vize sam. 8)

o kojim Srbima tačno govorimo shockroll
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)

Za vize sam. 8)

Ako sam dobro shvatio vesti, državljanima Srbije će ponovo da uvedu vize zato što uglavnom Albanci i Romi sa srpskim pasošima traže politički azil iz ekonomskih motiva..... (valjda ovo neko može da razume, ja jok)

Kakve to ima veze sa Srbima (koji i dalje vole 'leba bez motike)?
Ebiga, BR, to pitaj vase politicare, oni jos uvek smatraju Kosovo Srbijom.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:42 am.