Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

idiote! majmune! kretenu! budalo! ...ti Boga! sunce ti ...!jesu samo lakši oblici psovanja.imali smo prilike na ovom forumu videti u više navrata,kakve tek "psovke" postoje,jel tako?naravno,neki su ih od nas doživeli lično,a neki su bili obuhvaćeni posredno,naravno bilo je i onih,koji su to sve na stranicama foruma,šatro nemo posmatrali,ali su negde sa strane(fb.,skyp....itd.)aktivno učestvovali u naoštravanju onih,koji su ovaj forum,čašćavali psovkama,ako se to uopšte i može svesti pod psovanje?no,nije mi bila namera,podsećati zainteresovane na ono što se događalo i događa i samog sebe mogu svrstati u one,koji su znali počastiti psovkom neke od članova.dakle,šta su psovke?da li su one samo reči ili mnogo više od reči?
"psovka jeste verbalniakt s nekom namerom,akomstavimo u zagrade posebne slučajeve i primene psovke,ona nikako nije neutralna i predstavlja akt agresije,napadačko-odbambreni mehanizam,koji nekog ili nešto napada."______________kraj citata.
elem,šta sam ja ustvari hteo sa otvaranjem ove,nadasve,dubokoumne teme?hteo sam da pokušamo ispolemisati,ali u mirnom duhu,sledeća pitanja:
1.da li je psovač jaka ili slaba osoba?
2.da li je psovka samo reč ili ?
3.da li je psovka jača od fizičkog kontakta?
4.da li je psovka normaln akt,ako smatramo da jeste,kad on to prestaje biti i postaje klinička dijagnoza?
5.psujete li i kad?

...lično se koristim psovkama u svojoj svakodnevnici,kako u opštoj komunikaciji sa ljudima,tako i svojim unutrašnjim razmišljanjima.
lično mislim,da prekomerna upotreba psovki,odlikuje slabiće i sitnodušna čovekolika stvorenja.u nekim slučajevima,doživljavao sam psovke upućene meni,jačima od fizičkih udaraca...

NAPOMENA
...molim eventualne učesnike na temi,da lične frustracije,provokacije drugih i ostalo useravanje ovog foruma,zadrže van ove teme,hvala.
u suprotnom,istog ću tako napušiti,da će sam akt psovanja,pasti u senku pred onim kako ću eventualnu personu opsovati.
shvatiću ovo,nikako drugačije,kao tvoj loš trenutak.izazvan dijarejom,koja iz tebe isterava sve,pa čak i konstruktivnu inspiraciju.
mišljena sam,da svaki čovek bilo da se radi o muškarcu,ženi ili nečemu nalik navedenom,iza svake psovke,konstrukcije ili opstrukcije mora imati valjan razlog.kapiram,da postoje i oni razlozi,kada neko želi privući na sebe potrebnu mu/joj pažnju,jer,kao ne primećena jedinka,ima osećaj kao da i ne postoji.
Brzo si kucao,imas mnogo gresaka u pisanju.Nervozan si? shock
idiote! majmune! kretenu! budalo!

nemam obicaj ljudima na ovaj nacin "tepati", niti sam na tom nivou.

Inace, psujem... da ono u recenici, pokusavam da ne, ali jbg...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Mala,ne palamudi neg na koji si cas u to sto radis? lol
naravno,da nisam.nije tema moje raspoloženje,shvataš,ili?
naravno da shvataš,medjutim,izmedju tvoje mogucnosti shvatanja i potreba,vodi se neravnopravna bitka.naravno u korist tvojih potreba,koje na zalost nemaju veze sa percepciom realnog shvatanja.sto bi narod rekao,nema pojma sta zeli,ali batine mu vise o glavi.
Imas sve sto ti je potrebno pa navali.Jak si na jeziku,moz se olizati oko dupeta.Ja takodje.Za razliku od tebe,ne biram gde udaram i nije me briga.Ostavi utiske za sobom. 8)
1.da li je psovač jaka ili slaba osoba?
2.da li je psovka samo reč ili ?
3.da li je psovka jača od fizičkog kontakta?
4.da li je psovka normaln akt,ako smatramo da jeste,kad on to prestaje biti i postaje klinička dijagnoza?
5.psujete li i kad?

khm psovac zavisi od kolicine posovke koje moze da izgovori, ma salim se, psovati i vredjati nekoga psovanjem nije isto..

nazivati ljude kretenima, budalama, nije psovka, vec bes, jer u datom momentu se covek ne seti kako drugacije da spusti svog sagovornika, jer je ocigledno ovaj "intelektualno jaci, te se mora sluziti sa prostackim jezikom... moguce je da misli da protivnik jedino i prostacki jezik razume.. ne bih znala kaSti Smile))

psujem kada se probudim
npr: 'bem mu misa opet kasnim
psujem kada radim:
npr: sunce mu zarko, ovaj direktor je bas naporan, opet sex Smile))
psujem dok kuvam
npr: bem ti sitno zito nece biti gotovo na vreme
psujem dok peglam
npr: bem mu kukuruz ko da nas imam 20-ro u kuci
psujem kada sam besna
npr: idi bre u persun
psujem dok placem
npr: bem ti zivot
psujem kada legnem spavati
npr: o jebem ti suncukret opet ponoc

znaci psujem!!! Smile))))

moja potreba da te bijem je nepostojeca,nikad nisam uzivao u maltretiranju ljudi,jer moj i tvoj sukob na tom nivou binse sveo na maltretiranje tebe,sto mi nije cilj.sto se tice lizanja dupeta,neces verovati,ali nikad nisam bio u stanju ni obuti cipele,a da se ne pomucim,a o timarenju sopstvenog cmara,da i ne postujem.za tebe,to vec ne bih mogao da kazem,da ne mozes,kako sebi,a tako i drugima.
ako imas napusati nesto,napisi?ako imas potrebunza senzabilizmom?to ce za tebe biti opako iskustvo.
sunce ti kalaisano.... pa ja sam fina zenska, BRE! jbg, ne psujem.... sto mu misheva i shta sada? kako da uchestvujem na ovoj temi...... mmmmmmmm? provokatoru... shock
sunce ti kalaisano.... pa ja sam fina zenska, BRE! jbg, ne psujem.... sto mu misheva i shta sada? kako da uchestvujem na ovoj temi...... mmmmmmmm? provokatoru... shock

ja sam misljenja,da covek koji nikad nije opsovao,pa barem iusebi,ono socno,nije ni covek.zato psuj,ako zelis,da te drugi smatraju covekom.
eeeeeeee... vidim ja......nikad od mene zensko.... a stvarno sam probala lol
eeeeeeee... vidim ja......nikad od mene zensko.... a stvarno sam probala lol

ja cu te naucim Smile))

krecemo od stiklica, i carapica svilenih sve do psovke usput Tongue

Ja se ponašam kao glavni junak Rambove pesme... danju ragib uveče nagib ista frizura pogled i kljun.... shock

Ili kao ona satirična narodna danju brica noću ubica... shock
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 pm.