Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pošto su vruće teme ovih dana "da li je bitnija...", koliko mogu da primetim, evo i mene sa pitanjem istim.

Da li je bitnija štikla od noge?

Nerešiv konflikt između mene i određene članice zahuktao se i dostigao vrhunac od 14 cm, mnoooogoooo decibela, a bogami i đonova evilshock :x

Eto, to pitam ja vas sad, pa da presudite da se nas dve ne bismo počupale i sve ostalo što ide uz to (http://i50.tinypic.com/2en9504.gif)
ja sam samo tela da primetim da su vam tasnice bas shik lol
[quote="NuitN"]Pošto su vruće teme ovih dana "da li je bitnija...", koliko mogu da primetim, evo i mene sa pitanjem istim.

Da li je bitnija štikla od noge?

Nerešiv konflikt između mene i određene članice zahuktao se i dostigao vrhunac od 14 cm, mnoooogoooo decibela, a bogami i đonova evilshock :x

Eto, to pitam ja vas sad, pa da presudite da se nas dve ne bismo počupale i sve ostalo što ide uz to (http://i50.tinypic.com/2en9504.gif)[/quote

Ako je noga doobraa,onda na nju ide svaka štikla,i tanka i ona puna i 5 i 10 ...cenata,ako je noga kratež pa još debela ....
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
bitnost duzine stikle zavisi od nacina oblacenja...

:D

ajd Bitere za neupucene, sta si hteo da kazes?

ajd Bitere za neupucene, sta si hteo da kazes?

za tvoje haljinice je bitna stikla
za njen stil oblacenja mozda i nije...
stikla izduzuje vizuelno nogu kakva god ona bila i cini hod gracioznijim, to ce reci i zene koje samo ponekad nose stikle i one koje to cine svakodnevno lol
stikla izduzuje vizuelno nogu kakva god ona bila i cini hod gracioznijim, to ce reci i zene koje samo ponekad nose stikle i one koje to cine svakodnevno lol

ja to potpuno razumem... nekada su zene nosile i mustiklu... opet danas nije moda jelte...
mislim da danas nema pravila... ko sta voli i ko kakav imidz zeli da ima...
Alooooo!

Opet ste promašili temu :x rolllol

Da li je bitnija štikla od noge koja je nosi! Juhuuuuu! idea

Sa akcentom na "koja je nosi".... Pffffffffff !

Tonguelol
Alooooo!

Opet ste promašili temu :x rolllol

Da li je bitnija štikla od noge koja je nosi! Juhuuuuu! idea

Sa akcentom na "koja je nosi".... Pffffffffff !

Tonguelol

darling ta ti ja recem nesto, SVAKA noga izgleda lepse kada je obuvena u cipelu sa stiklom lol
joooj ja sam mislio stikla vs patike

ma izes nogu uzimam neku sa lepim ocima

lepe noge sluze da crknu ostali muskarci kad je vide samnom!

lollollol

darling ta ti ja recem nesto, SVAKA noga izgleda lepse kada je obuvena u cipelu sa stiklom lol

Ma nemoj Tongue
(http://i45.tinypic.com/2nakzyq.gif)
mesas babe i zabe darling, to sto zena ne ume da hoda u stiklama ne cini njene noge ruznijim, ona IMA prelepe noge i pored potpetica u kojima ne ume da hoda , s druge strane je verovatno devojcica od 16-17 godina
E, pa o tome ti pričam sve vreme!

Da li je bitnija štikla od noge wink
E, pa o tome ti pričam sve vreme!

Da li je bitnija štikla od noge wink

Ma bre bitna je stikla ali treba i da umes da hodas na njima lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:02 pm.