Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ko te voza?
idemo jedan krug?

(http://i267.photobucket.com/albums/ii293/duga12/smajli/0d9788f2.gif)
ooo micika pa ti izgleda obnovila vozni park :?
ako je tako neka ti je sa srećom lollol
da sklanjam decu s ulice?? El to Mica pocela da vozi?
E, moja Damice... nedostaje mi "ono nase, nekad sto bejase" ovde. roll
niko neE ukapriao, ma cera bre polozila a Damica prima cestitke i novcane priloge lol
Hvala ljudovi..Smile))

Stvarno ste uffffffffffffffff.. HVALA!..Smile))

Janko.. nisi metula broj mojega tekućega računa.. aj ispravi grešku, pa će delimo čestitke..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep
ona jedino ako je položila za tramvaj,pa da te vozii lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
ma kaki tramvaj.. kamion.. ona je moja Sin Katica..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep
Hvala ljudovi..Smile))

Janko.. nisi metula broj mojega tekućega računa.. aj ispravi grešku, pa će delimo čestitke..Smile))

eve ti se JAvNkO izvinjavam zbog propusta , daklem cestitke i novcane priloge slobodno mozete slati na sledeci ziro racun

DA4269756725658Mi247CA
lollollol

E pa nek joj je sa srecom...i da vozi kI Sumaher... :D wink

Samo te molim ti najavi ako ikada krene u mom pravcu lolwink
lollollol

E pa nek joj je sa srecom...i da vozi kI Sumaher... :D wink

Samo te molim ti najavi ako ikada krene u mom pravcu lolwink

da sklonis komsijsku decu s puta a? roll
Hvala ljudovi..Smile))

eve ti se JAvNkO izvinjavam zbog propusta , daklem cestitke i novcane priloge slobodno mozete slati na sledeci ziro racun

DA4269756725658Mi247CA

e jesi ga istakla svaka ti čas'..Smile))
Donna..

– Meryl Streep
e upade mi nešto u oko, pa ne mogu da vidim tekući račun....muti mi se pred očima....ali čim mi bude bolje uplata ide prako Kanarskih ostrva shock
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:43 am.