Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koga ste zadni put prevaril?Kako?Zasto?Jel uspelo?
Ko je hteo da vas zae...(prevari),kako,zasto,gde?

Ja sam zaeb... mene zaebala prodavacica na trafici malo pre kad sam kupilo cigarete. Ostalo sam joj duzno 100 din. Zaeb... mene i sebe :D :D
+ za DamicO i nju sam prevarilO :D :D :D :D
shock aaaaaaaa neće da može.. 100 dindži da mi vrneš.. nemo ti pošaljem oni uterivači..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
eh sramota me da pričam oops znate market LIDL, oni imaju ona kolica, za po 1 e, a na letovanju nikada sitno nema, dakle umesto 1 eura, može i 5 dindži shock i tako izlazim iz kazanog marketa...u kolicima petodinarka, i prilazi jedan te mi nekako na engleski (bar mislim) objasni da mi da 1 e, a ja njemu kolica....i na brzinu izvršišmo transakciju hehehehe te ja dobih za 5 din = 1 e roll 8) 8)
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Otvori menjacnicu,imas kurs boli glava za zaradu TongueTongueTongue
eh sramota me da pričam oops znate market LIDL, oni imaju ona kolica, za po 1 e, a na letovanju nikada sitno nema, dakle umesto 1 eura, može i 5 dindži shock i tako izlazim iz kazanog marketa...u kolicima petodinarka, i prilazi jedan te mi nekako na engleski (bar mislim) objasni da mi da 1 e, a ja njemu kolica....i na brzinu izvršišmo transakciju hehehehe te ja dobih za 5 din = 1 e roll 8) 8)

postoji i zeton koji ne kosta nista a koji takodje mozes da trampis za 1 euro 8) ali psssssssst
shock ako je žeton za autiće.. ne trampuj..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

– Meryl Streep & Damica
uuuuuuuuuu al će se sudaramo.. hm pa eto.. sade te i zvanično pozivam na sudar..Smile))
Donna..

– Meryl Streep & Damica
ne varam roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Varam Bus plus lopove ne plaćajući prevoz. Kartu prislonim na čitač samo ako kontrolori uđu u vozilo. Dokle god samo stoje ispred, ignorišem ih, jer uglavnom blefiraju da će da uđu. To što je prljava Bus plus firma ubačena u sistem naplate prevoza, i muze GSP i nas, daje mi za pravo da skoro uopšte ne plaćam gradski prevoz. Bar što se mene tiče, na povećanje naplate oni u GSP mogu računati samo u slučaju da firma Bus plus bude razmontirana (da bude poslata u stečaj, da se od njene imovine namiri država ili GSP, a vlasnici i njeni pokrovitelji iz gradske vlasti završe iza rešetaka), i da cene prevoza budu znatno niže, u skladu sa (ne)primanjima građana.
Sacekaj me na semaforu,bice nesto i za tebe wink
ne varam roll

Mož' d' bidne . . . al' neko Te prevario saS rasparne cipele?! lol
Ovo je prava tema za peru, njemu je to pos'o.... shock
Varam Bus plus lopove ne plaćajući prevoz. Kartu prislonim na čitač samo ako kontrolori uđu u vozilo. Dokle god samo stoje ispred, ignorišem ih, jer uglavnom blefiraju da će da uđu. To što je prljava Bus plus firma ubačena u sistem naplate prevoza, i muze GSP i nas, daje mi za pravo da skoro uopšte ne plaćam gradski prevoz. Bar što se mene tiče, na povećanje naplate oni u GSP mogu računati samo u slučaju da firma Bus plus bude razmontirana (da bude poslata u stečaj, da se od njene imovine namiri država ili GSP, a vlasnici i njeni pokrovitelji iz gradske vlasti završe iza rešetaka), i da cene prevoza budu znatno niže, u skladu sa (ne)primanjima građana.

pa nije ovo komunizam. grad je uzeo taj sistem, oni imaju pravo da zaradjuju. a to sto imaju ekstra profit, pa moze im se, povezani su u vlasti. parking sistem slicno funkcionise.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:27 am.