Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mozda na ovu tenu ne bi trebalo da se odgovara,onaj ko se samo zapita,vec je mnogo ucinijo..
Mislim da mnogi znaju sto su dosli ali se jednostavno ne usudjuju ili ime se presece zelja kada vidis kakve poruke neki salju u privat: Jedna devojka mi je rekla.. i precutacu njeno ime da joj neki momci direkto napisu: jel hoces da me pusis, jel hoces da te pokaram, itd..... Nema upoznavanja, nema romanse, nema lepog muvanja, pa kako da im ne presedne. Normalno da posle nemaju zelju da se upoznavaju.... Sto kaze jedna drugarica: ko se na mleko opece, cak se i yogurta plasi....

Ljudi, budi mo malo vise gentlemeni....
Ljudi, budi mo malo vise gentlemeni....

Bravo!
Evo i mog misljenja... Kao i mnogi muskarci ovde sam dosao da upoznam devojke, a cak mozda i nesto vise. Pod tim nesto vise ne mislim nista lose, mozda da pored privatnog dopisivanja, da se cujemo telefonom itd... Ali i to slabo ide jer devojke ne odgovaraju ni na najkulturnije poruke koje im posaljes, cak iako trazis da ti odgovore da li ili nezele bilo kakav kontakt?!
Ovde sam da proverim kakav je sajt,jer sam informaciju o istom dobio kroz mail.Za sad je ok.
nisam zaboravila,mada s vremena na vreme izgubim nit,ali se uvek vrati...eto..a isto tako ne volim kad mi bas direktno pricaju sta ce da mi rade i to,mislim bas me odbije....jesam ja za svasta ali bre moram da uspostavim neku vrstu komunikacije prvo,jbga ,a ne tako agresivno...
znam zasto sam ovde... ja to nisam zaboravila, ali mislim da mnogi jesu..
Ovde sam da proverim kakav je sajt,jer sam informaciju o istom dobio kroz mail.Za sad je ok.
a ti si sharmy neki "proveravac" sajtova??? Smile))
dakle nisi ovde zbog ljudi i "upoznavanja" nego zbog rada sistemaSmile
e da nisi ti sto kaze srki lazan lik
ili onaj kako se zvase administrator
e da a odgovor na pitanje,cek da se setim
a da pa nisam zaboravio zato sto nisam ni im'o sta da zaboravim ali nadam se da ce se to promeniti jer sam pozitivan
ako mislis da sam ja admin... grdno se varas zlajoSmile ja jedva ukljucim komp, a za admina treba malo viseSmile
pozdrav goldieSmile
dakle nisi ovde zbog ljudi i "upoznavanja" nego zbog rada sistemaSmile

Pa kada dobijes to kroz mail,red je i da proveris...interesantno je razmeniti koje misljenje otvoriti koju novu temu,i odgovoriti na vec otvorenu.Ja ne vidim nista lose u tome.A da,i neko te obavezno nauci,kako se pravilno pise:ni sam ,ne moj,ne cu,neradi...Smile))
Ja se drzim naziva sajta, i to mi je cilj. Na pragu sam da ga ostvarim sa jednom osobom, ali mi je malo krivo sto su me izignorisali za sastanak u nedelju. Mogli su barem da mi kazu zbog cega.
Ja se drzim naziva sajta, i to mi je cilj. Na pragu sam da ga ostvarim sa jednom osobom, ali mi je malo krivo sto su me izignorisali za sastanak u nedelju. Mogli su barem da mi kazu zbog cega.

Pa ne znam jesi li im se javio na vreme....
Bilo bi dobro materijalizovati svoje postojanje na ovom sajtu sa TEA-om,pod uslovom da ste musko,a da ona promeni svoju "ideologiju",ali to je nemoguce.Smile)))
Mozda i nisam, ali nema veze. Zabavno je ovde, i zanimljivo.
Ja se drzim naziva sajta, i to mi je cilj. Na pragu sam da ga ostvarim sa jednom osobom, ali mi je malo krivo sto su me izignorisali za sastanak u nedelju. Mogli su barem da mi kazu zbog cega.----
ja sam kasno procitala poruku messer, izvini, ali eto ako bude ponovnog druzenja, bices blagovremeno obavestenSmile naravno ako i dalje budes zainteresovanSmile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:07 am.