Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mogu reci da su mi putovanja najdrazi hobi. Sa velikim zadovoljstvom uzivam u novim predelima, atmosferama, ljudima, obicajima i hrani, naravno u hrani.

Hrana je jedna od dve najvaznije stvari u zivotu.

I tako posvecujem ovu temu hrani koju smo probali u svim coskovima sveta.

'Ajd pa prijatno Smile
pet u pola s lukom... kod Zuce na cosku iza
i sad to kazes, a kad sam te posecivala nesi mogo da se setis gdi ima sta da se pojede evil
Prisecam se jedne gozbe na jednom pustom ostrvu u Jadranu.

Sami smo lovili u moru a taj dan smo vadili prstace i skupljali prilepke koji su kasnije svrcali na maslinovom ulju sa belim lukom persunom.

Moram priznati da sam slatko je.... a priznajem i da sam bio gladan Smile
Tamo na severu Nemacke omiljena hrana za usput (fastfood) im je kobaja sa sosom tzv currywurst i pommes

Idi probaj, pivo je posle najsladje Smile
i sad to kazes, a kad sam te posecivala nesi mogo da se setis gdi ima sta da se pojede evil

e al zato sam iz cuga znao di ima se popije..
nemoj da pricas, e vidis ja kobasicu sa curry ne volim tj curry nije moj zacin, i nije ovde gde ja zivim omiljen, vise je omiljena jedna druga vrsta kobaje al sto bi ja to vama ovdi odavala, pa da nagrnete svi da probate 8) lol
nemoj da pricas, e vidis ja kobasicu sa curry ne volim tj curry nije moj zacin, i nije ovde gde ja zivim omiljen, vise je omiljena jedna druga vrsta kobaje al sto bi ja to vama ovdi odavala, pa da nagrnete svi da probate 8) lol

a di si to ti i sto si stipsa s informacije?
A ima i ona svapska kobaja zvana weisswurst. Mislim ekstra klopa kad je umazes s slatkim senfom
a gore na severu Vojvodine si mandzao buraniju sa mesom a ni ne volise je, a bio si i gladan Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Cevapi kod Mrkve i Zelje - Sarajevo
ja sam jednom probala neko kinesko jelo da me ubijes sad ne znam kako se zove sa puno raznog mesa i povrca...malo ljuto...mnogo lepo...
fakat

a jeo sam tu i svinjske snicle sa slatkim prelivom od visnje

i to nije jedina kombinacija slatko/slano koju sam jeo

Oni svedjani jedu ribu u slatkim sosevima... verujem da bi se pokoji srbin zapanjio da to stavi u usta, e tu sam uzivao u najkrasnijem jelu ikad. Bili su to najsladji skampi koje mozes da zamislis, jedina mana sto nikako da se oslobodis onih tanjira nesvarljivih ljustura....

a di si to ti i sto si stipsa s informacije?

ce ti rekne zena lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:44 pm.