Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Plavkica kaže...

Da l je fatamorgana il je Mika doso na forumE smile

Ijaoo kako si jep zubo smile
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sheprtlja kaže...

A koj je Mika? lol

Ciciban lol a di si ti nesreco lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
-Mama, jel sam ja mrsavica kao ti!?
-jesi, jesi...
-Jel to znaci da sam umrEla od gladi?
shocklol
Poslednja izmena Decembar 9, 12:44 am od Plavkica.
I bi lep koncert..
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Kako brzo vrijeme prolazi
Every part of me is a part of you !!!!
Jedva cekam jutro da pokazem zenskama sneg...jedna od njih dve ga vidi po prvi put u zivotu, nije li to divno Smile
Plavkica kaže...

Jedva cekam jutro da pokazem zenskama sneg...jedna od njih dve ga vidi po prvi put u zivotu, nije li to divno Smile

Predivno... Nema vece radosti za djecu... Bljuzgavica, mokre carape, promrzline, poledica... Neprocjenjivo...
Ako se drzis po strani, gledas svoja posla, nikog ne ogovaras, poceces da iritiras okolinu.
Kako je patetičan ovaj lik. Pojavljuje se na ovoj temi, u nadi da će neko da pomisli, da može nešto da se mota kroz tu prazninu od tikve...rolllol
Poslednja izmena Decembar 10, 11:45 am od Sheprtlja.
So Long, and Thanks for All the Fish...
Da bilo gdje odemSmile
Every part of me is a part of you !!!!
samo-tvoja kaže...

Da bilo gdje odemSmile

Оди деди да те деда изуједа! razz

Оди деди да те деда изуједа! razz

Vidi ga ovaj, nabavio novo zubalo pa se kurči...
Plavkica kaže...

Ciciban lol a di si ti nesreco lol

Eve me , jurim neke klinke... rolllol
Alal ti...smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:36 pm.