Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pitam se da li i ovo da pljunem iz sebe pa se kasnije heben sho sam takon looda..

Ttackam se ovim mehlem OM.. Stvarno dobila od jarana.. Koji je nedavno došao iz hrvatske.. Bio malo. U Opatiji i kaze mi da sam bila u pravu kao je lijepo.. I donio mi taj mehlem iz Zagreba mehlem. Je od
Nevena.. Biljke cvijeta.. Znaci hatandzasto.. A pravi gaOPG cajzler.. Pa ti vidi sad draKa... Inace super za kožu a ja Ttackam jer se nadam da ce do srca doći..
I tsto spominjem. Jer sanjam kako mi Bo kaže.. MOANKA bona.. Mah vas draus hau. Raus Vas dih stiš¢e.. Pa ce. I s ne enom bit lakše.. Eto zato... Ali evo jos ništa ne djeluje tako da sutra ću ga nazvat.. On crta stale i krave.. Sutra ću mu rec.. Sav mehlem ode i Dzabba. U ne dolaz mi vise u sne ideš mi na ono sta nemam I reci svojoj ženi da ne luduje ako si sam u stanu.. Nes poludit.. O. Je riba čudo sa brojem trihebo. Patak macu ako ovo vidi neko ko me zna ima sutra sav Frankfurt sa me ganja..

I sad znam da ću si hrkljush davat al ne mere drukčije

Devojciceee... Suze mi teku od smeha. Smile
Paraskeva kaže...

Pa bar nesto.. Eto vidiš i jedna priča došla prije jutra..

Al Fakt ja to sv eozbiljnontonti je moj život.. Jes valla pravi klovan al lipo kad te nasmijalo Smile
Bas si ☀️
Jesam li pookla od sebe
Il od drugih sa nama mene mojih pet samnom u meni oko meni I bez mene...
S Keri. (čitaj engleski)
Zašto ne podesim telefonsko osvjetljenje da sene mučim dok čitam
Ostao sam bez glasa, mutirao shock
miša kaže...

Ostao sam bez glasa, mutirao shock

Ja sam pewhladjena u smislu.. Grlo mi otkida.. U prenesenom smislu imaš dwbwl vrat.. Ono kaontemrwbas nesto da popne ili će temperatura sve uništiti Et.. Nego Globuli pomaže.. Ako uho ili grlo žiga belladonna... Inace se može i sa asopis pomoć.. Et a ako jedes med onda meda i bijelog luka hahahha masa nije to za svakog po u jutro hhahahaha
   lajkuje ovo

Ja sam pewhladjena u smislu.. Grlo mi otkida.. U prenesenom smislu imaš dwbwl vrat.. Ono kaontemrwbas nesto da popne ili će temperatura sve uništiti Et.. Nego Globuli pomaže.. Ako uho ili grlo žiga belladonna... Inace se može i sa asopis pomoć.. Et a ako jedes med onda meda i bijelog luka hahahha masa nije to za svakog po u jutro hhahahaha

Bar za vampire necu brinuti, neko vremeroll
miša kaže...

Bar za vampire necu brinuti, neko vremeroll

Ne boj se vampiri ne bježe od bijelog luka sve su to vanzemaljac Bosanci iz rodna klasa no frx hehehhehe
   lajkuje ovo
Paraskeva kaže...

ja nista ne kontam idea
whooosh i am a dolphin !!

Ne boj se vampiri ne bježe od bijelog luka sve su to vanzemaljac Bosanci iz rodna klasa no frx hehehhehe

Osetih neke cudne vanzemaljske vibracije, mislio sam da je stomak u pitanju shock
miša kaže...

Osetih neke cudne vanzemaljske vibracije, mislio sam da je stomak u pitanju shock

Misliš ono kao kad te buši? Ej majkem ja sve vrrr vrrrrrrrarrrRrrraarRRRRRRrrrRRR et
   lajkuje ovo

Misliš ono kao kad te buši? Ej majkem ja sve vrrr vrrrrrrrarrrRrrraarRRRRRRrrrRRR et

Hil ti? Misa, drago mi jeoops
miša kaže...

Hil ti? Misa, drago mi jeoops

Hilti?ka, Da
Drago, mi je Misa.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:46 am.