Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nije me bilo neko vreme na sajtu ali skoro videh da se NEKO registrovao pod mojim starim nikom biljatnt pa bih zamolila postenog ko god zna ili je bio u kontaktu sa doticnim-doticnom o cemu se radi i koji je taj - ta to me mnogo me interesuje...

fala unapred
nije me bilo neko vreme na sajtu ali skoro videh da se NEKO registrovao pod mojim starim nikom biljatnt pa bih zamolila postenog ko god zna ili je bio u kontaktu sa doticnim-doticnom o cemu se radi i koji je taj - ta to me mnogo me interesuje...

fala unapred

Jaoooo, a meni poslala broj računa da ti uplatim što ti dođem repa za vandu i ja uplatio mislio da si ti..... shockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshockshock
A koga sad treba krivično da gonim.... shock Il da krenem da apsim po komandnoj odgovornosti sve redom..... shockshockshockshock
Pa ovo je visokotehnološki kriminial!!!!!! shockshockshock
Stojko ne me zafrkavaj ovo je ozbiljna tema taman sam posla da spavam....
el si ozbiljno pricao sas nju el njega i koje ti rekla??
el si ozbiljno pricao sas nju el njega i koje ti rekla??

Ja 'teo da platim, i insistir'o i dade mi račun i ja platio.... shock

Di si bre pošla s krmeljive oči..... shock
e pa kad si zapeo platio si ko zna kome al nema veze nek ide kao u dobrotvorne svrhe

lollollol

ko bre ima krmeljive oci...sam se umila pre pola sata da izdrzim

lol
e pa kad si zapeo platio si ko zna kome al nema veze nek ide kao u dobrotvorne svrhe

lollollol

šifra SABLJARKA.... shock

ko bre ima krmeljive oci...sam se umila pre pola sata da izdrzim

lol

Mene poštenog da šišaju a ti se umivaš..... shock
a lepo sam ti rekla da me vodis na pitje za te pare.....al ti nisi teo e pa sad nek te osisala lollollollol
a lepo sam ti rekla da me vodis na pitje za te pare.....al ti nisi teo e pa sad nek te osisala lollollollol

Ja to 100 puta ponavljam šalji broj šalji broj da uplatim..... i tako dok nisam postao žrtva sopstvene inicijative..... shock
nemoj da ti krivo.... laku noc tj.lako jutro!!! :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:37 am.