Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Odmah iza pochetka :D To pitanje je zabranjeno i u kosmologiji i u teologiji :D Kao i pitanje shta je bilo pre pochetka svemira? Pre nije ni postojalo, jer je vreme nastalo s Univerzumom... Al, ajde, poetike radi, prestaje u trenutku susreta dva srca koja su gravitirala dugo jedno ka drugom dok se nisu u velikom prasku prepunom shljokica sreli i spojili na dugo, dugo, ignorishuci postojanje i tok vremena mimo njih Smile
prestaje u trenutku susreta dva srca koja su gravitirala dugo jedno ka drugom dok se nisu u velikom prasku prepunom shljokica sreli i spojili na dugo, dugo, ignorishuci postojanje i tok vremena mimo njih Smile[/quote]

slazem se u potpunosti!!! wink
Beskraj prestaje tamo gde pochinje kraj. Logichno.
ali na to sledi pitanje..gde je taj kraj koji ti zamisljas?? wink
moze biti filozofsko,romanticno,zavisno od ugla posmatranja... roll
Hehehe, beskraj implicira da nema kraja, dakle nije najlogichnije, Una :D Zato Sarino pitanje i jeste dobro formulisano jer pita gde PRESTAJE - to je radnja koja traje, a KRAJ je bash to - kraj i nema vishe :D
Valhar se opredelio za filozofsku varijantu... lolwink
Kraj je logichan zavrshetak svega shto ima pochetak,tako da tu nema mesta zamishljanju... wink
Beskraj je neshto shto nema kraja... to je logichno.
A ako je pitanje "gde prestaje beskraj" onda smo doshli do zakljuchka da beskraj ipak ima kraj...
KRAJ je zavrshetak svega,pa samim tim-
prestanak beskraja je pochetak kraja... logichno.
Ko je razumeo-razumeo. Ko nije-vishe srece u narednom izvlachenju. wink
Valhar se opredelio za filozofsku varijantu... lolwink

Hihihi, pa vishe za romantichno - filozofsku Wink pogledaj ponovo moj prvi odgovor na tvoje pitanjce Smile hihihihihi
da,da u pravu si - filozofsko - romanticni!bice da je to dobitna kombinacija!! rollwink
ne znam gde prestaje, a i ne interesuje me kad znam gde pocinje wink
hehehe, beskraj može da prestaje i prestaje, ali da nikad ne prestane :D Upravo to se dešava sa svemirom... temeratura se snižava sve više, ali, bez obzira, svemir će nastaviti da se širi dok i poslednji trag materije ne nestane u vidu čiste energije, a tada će zauzimati nove dimenzije u kojima će ta energija formirati nove materijalne oblike.... Energije ionako ima najviše, negde oko 90-95% mase svemira koji vidimo je zapravo tamna materija ili energija.... dakle, nema početka kraja... ali, beskraj lutanja i traganja za srodnom dušom i kompatibilnim srcem može prestati :D hihhihihihihi
hehehe, beskraj može da prestaje i prestaje, ali da nikad ne prestane :D Upravo to se dešava sa svemirom... temeratura se snižava sve više, ali, bez obzira, svemir će nastaviti da se širi dok i poslednji trag materije ne nestane u vidu čiste energije, a tada će zauzimati nove dimenzije u kojima će ta energija formirati nove materijalne oblike.... Energije ionako ima najviše, negde oko 90-95% mase svemira koji vidimo je zapravo tamna materija ili energija.... dakle, nema početka kraja... ali, beskraj lutanja i traganja za srodnom dušom i kompatibilnim srcem može prestati :D hihhihihihihi

a tvoje zanimanje je... roll
Radim u IT sektoru jedne državne firme kao network admin, vodim Opservatoriju u okviru faxa, saradjujem u dva projektna biroa na izradi njihove projektno-tehnichke dokumentacije i freelance sam menadžer za jedan malecki hotel ovde Smile I, svašta tako nešto, dokle god imam vremena za uživanje u ljudima i sa ljudima, meni dobro :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:43 pm.