Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ma bash me briga, shto ko o chemu ja o klopi, ali ljudi to nije moguce, kako moj macan dobro kuva.... mnjaaaac! zna da pravi djakonije razne.... evo i bash sada mi se mota po glavi.... ON u keceljici, mesha... msm varjachom po ogromantnoj sherpi... a predivni se mirisi shire na sve strane mmmmm... ma.... koju normalnu zensku takav prizor da ne obori s nogu? aj recite vi meni.... msm obarala bih i ja njega, al me KAO strah da ne zagori njupa...... i znate shta josh? maxi je passe... kad ja s njim odem u tempo.... pa pokupujemo raznorazne drangulije koje on posle spektakularno smuckaaa, nema vece uzivancije.... a shto secka, i aranziraaaa.... ufffff..... a ja samo prsticima motam sve shto stignem.... i ne skidam osmeh s licaaaa...

nego.... ko vama kuHa?
chekaj.... chorbicu mi josh zaprzio nije lol
cekaj cekaj... da prvo razjasnimo jednu stvar.. ti si nasla decka lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ma to je vishe zmaj.... s varjachom lollollol
ma to je vishe zmaj.... s varjachom lollollol

nemoj ti meni sada to je zmaj nego koliko je to ozbiljno a ? nemoj samo da te najede (b) pa da ode, znas kaka je danasnja omladina Tongue

ma........ neka omladinac ide.... u pershun... msm posle ako je bash navaliooooo

vazno da se momentalno uzivkaaaaaaaa!!!!! :D
molba

ne siriti vise noge

po forumu

oseca se na zagorelu

ribu
molba

ne siriti vise noge

po forumu

oseca se na zagorelu

ribu

koji kreten, jel smo stvarno takvi, jel, stvarno ne ide bez provokacije, bockanja, jel uzivas... smejes se u brk, velik si frajer, ili koji problem imas ?

kontrrrooooo, pusti..... znash li ti kako je zivot leeeeep? ma.... znam da znash....

wink
kontrrrooooo, pusti..... znash li ti kako je zivot leeeeep? ma.... znam da znash....

wink

ma sta cuti, ovo i jeste problem nas, ovo i jeste oteralo ljude sa foruma, neko krene vredjati a svi cute ki pickice... ma...

molba

ne siriti vise noge

po forumu

oseca se na zagorelu

ribu

koji kreten, jel smo stvarno takvi, jel, stvarno ne ide bez provokacije, bockanja, jel uzivas... smejes se u brk, velik si frajer, ili koji problem imas ?

zamisli

nemam

a

?ti
eeeeej... chek polakooooo

rekoh li da josh nisam uchila kako se zaprzava chorbicaaaaaa lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:43 pm.