Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koji je vas merak.. kada uzivate ono naj naj...
moj jeste kafa i cigara na forumu...
mada drugi misle da sam zlobna pa volem kada se na forumu kace ljudi, ali nije tacno, vise mi je merak kada se ovde smejem, ali nekom je merak da procenjuje sta drugi vole.. boze moj...

elem, da vas cujem wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ja volem kad dodjem na forum i ovde zateknem Janu ,Stojka ,moje komsince , morskog ,zk , limi ,Zareta,Plavkicu ,Pero , Mica ,DZONI, Kontrasica ,Sveminaopako to su ljudi sa kojima mozes lepo da se salis ,zezas nasmejes Smile)))))
a van foruma ?

Eto van foruma ja obozavam da odem na muzikicu i to tamburase Smile

Kada sam u dobrom drustvu i sa meni dragim ljudima gde god da smo lepo nam je subotom sam obavezno u nasem Club Tiffany gde uvek gostuje neko od nasih pevaca Smile)))

Merak mi je kad u ranim jutarnjim satima dobijem telefonsku poruku .....Jutric ,ljubavi oops

Merak mi je kad me nazove i kaze ...Sladzo ja sam prolupao Tongue

itd lollollol

p.s

Nije fer da odkrijem svaki detalj wink
Na forumu mi je merak kad na Kontrinom avataru vidim neke tanke carape od 150 dena (valjda me podsjecaju na pokojnu babu)

Kad nisam na forumu volim da pozurim kuci, kako bih se ulogov'o na forum...
Na forumu mi je merak kad na Kontrinom avataru vidim neke tanke carape od 150 dena (valjda me podsjecaju na pokojnu babu)

ma lazes, tebi je merak da provociras, ali si ispao iz fazona, ne ide ti vise tako dobro... jbg.. i slabo se ko pali na tvoju provokaciju Tongue

ma lazes, tebi je merak da provociras, ali si ispao iz fazona, ne ide ti vise tako dobro... jbg.. i slabo se ko pali na tvoju provokaciju Tongue

Nije isto kad imas 30 i 40 godina ima tu razlike neke lollollol

Nije isto kad imas 30 i 40 godina ima tu razlike neke lollollol

u pravu su, Sladjo... Ne mozemo imati zajednicki jezik ja, koji tek punim 30, i ona sa preko 4 banke... 8)
Znam ja da bi tebi merak bio da nadjes zajednicki jezik sa Kontrom, ali necemo sad o tome....da se vratimo na temu....

Merak mi je svasta nesto, npr...merak mi je kada mi muzic puzic donese kafu u krevet...
merak mi je kada izadjem sa drugaricama, kada se zapricamo i ostanemo po 3, 4 sata, a nama se ucini kao da je proslo samo nekoliko minuta....
merak mi je kada spavam malo duze.... wink
ne znam oklen ovoj Kontrasici merak, kad je merak rezervisan za nas sa juga i jugoistoka Srbije roll al dobro sad, merak mi je kad me pogleda onim toplim okicama, merak mi je kad nam se isprepletu prsti i to ludo izleda onako dvobojno, merak mi je kad vidim da dzentlmeni nisu izumrli i da sam ja maznula upravo takvog, merak mi je kad me stisne uz svoju butinu dok igramo bachatu tesno pripijeni, merak mi je kad spontano predlozi vikend u Parizu, merak mi je kad mi na srpskom sa francuskim naglaskom kaze dobro jutro moja draga, drzeci solju idealno napravljene kafe u rukama za mene, merak mi je kad mi na francuskom, nemackom,engleskom, srpskom i sussu jeziku kaze volim te, merak mi je sto je uspeo da me iznenadi kad me je zaprosio..........merak mi je bre sto se udajem i to za NJEGA oopslol
ne znam oklen ovoj Kontrasici merak, kad je merak rezervisan za nas sa juga i jugoistoka Srbije roll al dobro sad, merak mi je kad me pogleda onim toplim okicama, merak mi je kad nam se isprepletu prsti i to ludo izleda onako dvobojno, merak mi je kad vidim da dzentlmeni nisu izumrli i da sam ja maznula upravo takvog, merak mi je kad me stisne uz svoju butinu dok igramo bachatu tesno pripijeni, merak mi je kad spontano predlozi vikend u Parizu, merak mi je kad mi na srpskom sa francuskim naglaskom kaze dobro jutro moja draga, drzeci solju idealno napravljene kafe u rukama za mene, merak mi je kad mi na francuskom, nemackom,engleskom, srpskom i sussu jeziku kaze volim te, merak mi je sto je uspeo da me iznenadi kad me je zaprosio..........merak mi je bre sto se udajem i to za NJEGA oopslol

Vidis, moja Kontra??? crywink
sta je sada ??? roll

oces da ti kazem da volis da provociras na francuskom shock

sta je sada ??? roll

ajd rekni mu pa nek pocrveni lol
sta je sada ??? roll

ako moze na srpskom ali sa francuskim akcentom... nekako me to pali... oops
Merak mi je, sto mi je konacno sve potaman. 8)
Merak mi je sto ponovo radim stvari koje volim i putujem,... a jos veci merak je sto imam fenomenalnog saputnika, pa cak i ako je oko nas voda do kolena. lol
Bottom line: srecna sam i to se vidi. :D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 am.