Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

dakle,ušao si unutra.
predstaviš se ko si,zašto si ovde,staneš mirno i čekaš komandu za dalje.
ja sam komandir spustimedignime a za vas samo KOMANDIR.
UUUUUUUUUUU KAKO TI BRZO NAPREDUJES!!! lollol

ZI HAJL! lollol

ZI HAJL! lollol

predstavi se šečeru,želiš li jedan analnovaginalni pretres,mmm?
uza zid,ime,prekršaj i dole pogled!

ZI HAJL! lollol

NEMO SAMNOM PROSTO...NISAM U TIM VODAMA! twisted JA SAM JOS U ISTRAZI TongueTongueTongueTongue

ZI HAJL! lollol

NEMO SAMNOM PROSTO...NISAM U TIM VODAMA! twisted JA SAM JOS U ISTRAZI TongueTongueTongueTongue

shock jebote,koji stepen neposlušnosti?!
koga boli kurac gde si?već ime,i zašto si ovde!
oćeš bre VP/1970!!?

ZI HAJL! lollol

shock jebote,koji stepen neposlušnosti?!
koga boli k***c gde si?već ime,i zašto si ovde!
oćeš bre VP/1970!!?

MAFIJA! I CUVAJ POLOZAJ DA NE IZLETIS SA POSLA!... twisted
koja mafija?
bakar mafija (cigani koji seku kablove po gradu)
mafio,mojne da te nabijem na VP/70 da glumiš freški režnjić na njemu.
meni mi drugarinja radi u CZ.. majka e zaposlila davnih godina.. a ubedila je rečenicom: Ćerko to ti siguran poso..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica
Verujem da je strogo osigurana...nema bezanja s posla! lol

U zatvoru za dobro vladanje dobijes smanjenje kazne, ili eventualni otpust kuci, a na poslu (tj.mojoj robiji) za dobro vladanje dobijem prekovremeni rad! shock

'apsi me, supsiti me digni me...ME! lollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
meni mi drugarinja radi u CZ.. majka e zaposlila davnih godina.. a ubedila je rečenicom: Ćerko to ti siguran poso..Smile))

a lepo je mogla da radi ko pogrebnik, i to je siguran poso ili da prodavlje pogrebnu opremu lol

a lepo je mogla da radi ko pogrebnik, i to je siguran poso ili da prodavlje pogrebnu opremu lol

ej bre ti mala nemo me mračiš od ranu zoru..Smile))
Donna..

Nemam više strpljenja za neke stvari; ne zato što sam postala arogantna, jednostavno zato što sam došla do jedne tačke u svom životu kad ne želim više gubiti vreme na ono što me rastuži ili ranjava. Nemam više strpljenja za cinizam, preterane kritike i zahteve bilo koje vrste. Ne posvećujem više ni jednu minutu onome ko laže ili želi manipulisati.

Odlučila sam da ne volim one koji me ne vole i da se ne osmehujem onima koji se meni ne osmehuju. Nemam više strpljenja za one koji ne vole životinje. U prijateljstvu mi smeta nedostatak lojalnosti i izdaja, i nemam više strpljenja za to.

I naročito… nemam više strpljenja s onima koji ne zaslužuju moje strpljenje.

– Meryl Streep & Damica

A mogla je i da radi u prozvodnji toalet papira. Narod vazda srao, sere i srace... SmileSmile
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
dakle,ušao si unutra.
predstaviš se ko si,zašto si ovde,staneš mirno i čekaš komandu za dalje.
ja sam komandir spustimedignime a za vas samo KOMANDIR.

i ju iz ludnice pravo u zatvor, nismo prosli test, dokazano da nam nije nista, ni glumiti ne umemo, ali nista mi necemo da brigamo, dok imamo tako sigurnog i iskusnog vodju Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
[quote="spustimedignime"]koja mafija?
bakar mafija (cigani koji seku kablove po gradu)
mafio,mojne da te nabijem na VP/70 da glumiš freški režnjić na njemu.[/

UUU TEBI NIJE DOBRO! NECU SE VISE IGRAM...I VRCI SE U LUDNICU BRZE! twisted
E pa sad...ne moze to takoJ... i zatvor i dusevna klinika....znaci mi smo svi ludi i u neku ruku gresni a ti neeeee!?!? 8) lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:19 am.