Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nek ti je sa srecom, mora da danas slavis kad te nema nikako da svratis roll
Oduvek sam smatrao da je u vreme bivše Jugoslavije trebalo slaviti važan datum 1.12.1918. umesto nebitnog 29.11.1943. Državu treba graditi na zdravim osnovama, i kontunuitetu. Komunisti su mnogo pogrešili ignorišući to roll
E, pa srecan nam praznik, svima koji slavimo!
29. novembar je uvek bio veliki praznik,kada smo pili koka kolu, jeli narandze i gledali dobre filmove na TV.

:D :D :D
Oduvek sam smatrao da je u vreme bivše Jugoslavije trebalo slaviti važan datum 1.12.1918. umesto nebitnog 29.11.1943. Državu treba graditi na zdravim osnovama, i kontunuitetu. Komunisti su mnogo pogrešili ignorišući to roll

vala 1.12.1918. jeste bio kontinuitet! otimacina teritorije od drugih drzava!!!
To nije otimačina, već oslobođenje jugoslovenskih zemalja. To što je poneka granica bila povučena pomalo na štetu poneke susedne zemlje, ne menja oslobodilački karakter stvaranja Jugoslavije 1.12.1918. Ne treba zanemariti da su neke granice tada bile i na štetu Jugoslavije.
Tada je ostvareno jedinstvo, koje nažalost nije potrajalo dovoljno dugo, jer su neki izgleda neiskreno, i iz kratkoročnih interesa ušli u zajedničku državu.
e moj srdac, ovakvim tezama se upravo unistilo bratstvo i jedinstvo.

a bila su to lepa vremena!

winkwinkwink
Slažem se, bilo je lepo u vreme zajedničke države :D
I POSLE SE SLADILI SUNJKOM I KOBASICAMA..ZALUTA I PO KOJI KULEN.. wink
I POSLE SE SLADILI SUNJKOM I KOBASICAMA..ZALUTA I PO KOJI KULEN.. wink

I čvarcima :D
PAZI KADA SAM CVARKE ZABORAVILA! :D
nek ti je sa srecom, mora da danas slavis kad te nema nikako da svratis roll

Bas ti hvala sto si se sjetila ovog velikog datuma... Smrt fasizmu, sloboda narodu!!!

((http://www.freeimagehosting.net/t/m81ud.jpg))
Nisam klao danas al sam jeo pecenje :D

Srecan 29-ti, ja ga vala slavim.

Evo malo da se smejete. Ja se u ovoj drzavi vodim kao nacionalna manjina :D Na proslom popisu stanovnistva, moji ukucani su se uredno prijavili kao Srbi Pravoslavci, ja naravno ne priznajem nijednu od tih neo-nacistickih tvorevina pocepane domovine, stoga sam se uredno prijavio kao Jugosloven, Ateista. Htedoh da se prijavim i kao Anti-teista, al ovi nasi nemaju tu formulaciju pa pristadoh na blazi oblik.

E sad, neznam dal ste znali, ali domoljubi koji su se poput mene izjasnili kao Jugosloveni na popisu, spadaju u nacionalnu manjinu :D

Stoga ja dodjem kao nacionalna manjina i u drzavi i u kuci.

I buduci da nacionalne manjine lagano upadaju u skupstinu, ja razmisljam fino da se uteram tamo za sledece izbore :D Na listi nacionalnih manjina kao Jugosloven :D

Pa onda fino da razbucam stvar iznutra. Vijorice se opet moja trobojka !
Samo ti pile babino razbucavaj pa kud puklo, cemo da porzavamo tvoje razbucavanje iznutra lol
(https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/248332_405891319488303_1613654418_n.jpg)

lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:35 pm.