Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Dal cemo se mi ikad pomiriti i opametiti, pa krenuti
boljim zivotom? Raznih je uvreda, prokletstva i prorocanstva
nezeljno udarilo srbiju. Mnogi koji budu citali ovaj tekst nece se sloziti
ovim zapisom koji govori o srbiji.
Opste je poznato da smo i uvek krstimo ljude po tudjim zemljama imenima
poput Shvabe(nemci),Shiptare(albanci),Zabari(italijani),Amer(amerikance)
Cigani(rome),Zuti(kinezi,japanci,korejanci,vjetnamci) i tako dalje
nama je u krvi da ih tako zovemo, sto naravno nekima smeta ali opet
oni cute i pametno na nase uvrede i mrznje uzvracaju svojom pamecu. A mi
ukoliko nam neko kaze ili procitamo da nas nazivaju = skvo = odnosno
po nasem jeziku =Robovi=. Mi napadamo uvredama psovkama i cak tucom.
Ono sto zelim da kazem je to sto mnoge magove koje je srbija posecivala
proroke itd, svi su govorili da se smirimo jer, se ponasamo kao robovi, zato
sto ukoliko bi srbi zeleli da zive nezavisno od evrope i amerike poput
svedske, mi bi se i dalje medjusobno poubijali, a sve dok nam sa zapada evrope
i amerike stizu zahtevni zakoni ustava o zivotu, mi cemo biti mirni. Znam da je ovo tesko prihvatiti
ali je istina. Dok slusamo tudjince koji govore kako da zivimo i postujemo pa cak
i sprovodimo njihov zakon u srbiju, smatraju nas imenom -skvo- kao smo mi njih nazivamo.

E sad prorocanstvo iz knjige tarabica o srbiji( ovo je original i dzaba je nekome
da govori da nije tacan zapis) zahvaljujuci anonymous grupi postavili su na internet ovaj
pronadjeni original tarabica.http://pastebin.com/Dx29U0Rc
u kom Tarabici opisuju nase greske i kako cemo ih pogresno tumaciti misleci da radimo ispravne stvari.

Mozete nastaviti o ovoj temi, ali vas molim bez uvreda. Hvala
ukoliko admin izbrise ovaj post sa foruma, nece im pomoci da vecno kriju tajne lazi jer kao sto i Bog rekao
Nema tajne koja nece biti otkrivena.
ukoliko neko od vas krene sa vredjanjem, prihvatio ili ne istinu o recenici skvo
i dal ce imati hrabrosti da poveruje u istinu koja se krije decenijama. To je licno
njegov izbor.
Anonymous website copy-paste
Tarabici prorocanstvo original
Anonimous : Ovaj zapis je original i neizmenjen kao sto to imaju obicaj izmeniti po raznim sajtovima, televiziskiji mediji i drzavni funkcioneri. Dobro procitajte i dobro razmislite pod uslovom da vas niko ne natera da ovo prorocanstvo gledate ocima onih koji zele da vas prevare svojim laznim gledanjem u buducnost. ( ORIGINAL zapis ).
1. čovjek će živjeti dugo, mlogo dugo, a da neće umjeti da sam sebe pozna. Biće mlogo raznijeh mudraca koji će preko svojijeh knjiga mišljeti da sve znaju i da sve umiju.
2. Oni će biti velikačka prepreka da se do ovijeh doznanja dođe, a kade se sve to dozna i spozna, ondakar će Ijudi uvidjeti u kakvoj su zabludi bili, slušajući ove njiove mudrace.
3. Kad se to budne zgodilo, Ijudi će se kajati što to prije nijesu doznali, jerbo je to doznanje sasvijem prosto.
4. Radiće Ijudi još svakojakih gluposti, pa će mišljeti da sve znaju i umiju, a znati ništa neće.
5. Pojaviće se mudraci na Istoku pa će njiova pamet preći sva mora i sve mede, a Ijudi jopet neće zadugo vjerovati ni ovoj mudrosti, pa će ovu istinu istinsku oglašavati za Iaž.
6. ( a sad ono najgore i mnogo zgoreg u ljudima )Nečastivog biti neće u njiovim dušama, nego nečega mlogo zgoreg od necastivog .Oni će vjerovat da je sva ta njiova omama istina prava, a nje u njiovijem glavama biti neće.
7. I kod naske će biti ko u čitavom svijetu, Ljudi će omrznuti vazduh i ovaj božiji dah i svu božju Ijepotu pa će bježati u smrad. Niko ih neće tamo goniti, nego će oni to sami, od svoje volje, činjeti.
8. Narod će izglupiti i glupiti sve više i više. Rađaće se Ijudi, a da ne znaju ko im je djed i pradjed. Ljudi će mišljeti da sve znaju, a ništa znati neće.
9. ( odlazak na zapad, pametno se treba iskoristiti )Srbi će se odvajati jedni od drugijeh, pa će sve govoriti: "Ja nijesam Srbin, ja nijesam Srbin. Nečastivi će ući u ovaj narod i u postelju Iegati sa srpskijem sestrama, majkama i ženama. Praviće im taku djecu da među Srbima, od kako je vijeka i svijeta goreg roda biti neće, Rađaće se sve sami sinji kukavac, a da niko neće u snazi biti da rodi pravoga junaka.
10. "Na našijem granicama i preko njih pojaviće se novi narod. Rašće ti ljudi iz zemlje, ko trava na livadi poslije velikog dažda, a biće vredni i pošteni, te će na našu mrziju odgovoriti svojom pameću. Oni će paziti jedni na druge ko da su svi braća rođena. Mi, jopet, od svoje manite pameti mišljećemo da sve znamo i umijemo, te ćemo onaj narod krstiti nekom novom vjerom koja se budne u nas pojavila, ali svo to krštenje naše zalud će biti, jerbo će svi ljudi tog novog naroda vjerovati samo u sebe i ni u koga više. Velikački belaj će nastati oko toga, jerbo će taj naro junačan biti.
11. Kad izbije ovaj ljuti rat, teško onijem vojskama koje budnu uzlećale u nebo, a blago onijem vojnicima koji budnu vojevali po zemlji i po vodi.
12. ( ovo govori o posle trecem svetskom ratu nikako pre, a posmatrajuci srpsku vladu i pojedine ljude pokusavaju ubaciti coveka sa verom iz ljdskih misli da je on taj pravi ) Pošlje ovog rata na prijestolje svijeta doći će jedan plemenit i dobrodušan riđi čovjek.
13. ( ono sto se cini danas, s'verom u dobrobit buducnosti imace posledica ) zbog njiovijeh gluposti nastupit velika omraza ljudska.
14. ( zatim sledi ponovo ljudska glupost ) mlogi će zaboraviti na Boga, pa će se klanjati svojoj ljudskoj pameti.
15. Otići će čoek i do drugijeh svjetova i tamo zateći prazninu i pustoš, ali će jopet smatrati da sve bolje zna, nego li, Bože prosti , sam Bog.
16. ( ovo bi se moglo staviti pre broja jedan ali ide ovim redom ) Čoek će više vjerovati svom sokoćalu, nego svome prvom komšiji.
17. ( ovo je takodje u redosledu danasnjice ) Oni koji budnu čitali i pisali razne knjige s numerama smatraće se da najviše znaju. Ti ljudski mudraci će sve prepustit ovijem nizovima te nako kako im numera reče, tako će živjet i radit. Među tijem mudracima biće dobrijeh i rčina.
18. ( po dolasku jednog u manastir recice ) Razapeli ste Bogočovjeka i Sina Božjega, a Bog vam je dao pamet da njome mislite i ljubite sve oko sebe. Postali ste zvijeri i čovjekoubojice! Nijesam došao da vas ćeram da se plašite i sa stravom vjerujete, već sam među vama da vas urazumim! Nema više bogatog ni siromaha, a vi se jopet mrzite, gložite i ubijate. Zaboravili ste na dušu svoju.( medjutim mozete ove reci uporediti sa laznim recima po internetu koje govore suprotno od ovog originala, zapitajte se zasto. )

ORIGINAL mnogo mediskijih kuca menjaju svojim misljenjem, cak dodavaju lazi, dok toga bude bilo sami sebe ce terati u propast nazalost i one koji veruju njima.
Cak i nasi danasnji astrolozi, proroci izmenili su pogled u astrologiji dok
strane zemlje se i dalje pridrzavaju numerologije po starom zapisu. proverili smo
numerologiju nasih srpskih astrologa i proroka koje su televizijiske kuce njih tako nazvale.
Racunanje numerologije po srpskom novom vidjenju menjaju cim uvide, recimo da
ako su nekome izracunali da ce se razboleti ili umreti a da je slavna licnost
oni ce racunanje numerologije promeniti matematicki, kako bi dali malo jasnije i bez
straha detalj o tome kako treba ziveti. Pa zar smo mi srbi dotle stigli da poverujemo
nekome ko ce nam govoriti kako da zivimo, zar smo zaboravili na bibliju i Boga?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:18 am.