Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Širom sveta 14. februar je dan rezervisan za zaljubljene, ma koliko godina oni imali. U ljubavi se uvek kreće iz početka, pa tako Dan Sv. Valentina, zaštitinika zaljubljenih, za mnoge ljude predstavlja neki novi, srećniji početak, iz koje će se izroditi iskrena ljubav. Za one čija je romansa u toku ovaj, po mnogo čemu poseban dan, je idealna prilika da "njemu" ili "njoj" nešto od srca poklonimo i šapnemo dve magične reči: VOLIM TE
oops
Zar nije svaki dan poseban i znacajan kada nekog volis i kada te neko voli?
svaki dan je poseban i svaki dan se poklanja i kaze volim te, ali je ovo poseban dan mozda kao podsetnik za one koji to ne kazu ili koji zaborave da u kuci imaju jedno divno bice koje ih voli i koje itekako zasluzuje da bude voljeno, i eto i prilike da se nesto pokloni, ne kritikuj odmah lol
svaki dan je poseban i svaki dan se poklanja i kaze volim te, ali je ovo poseban dan mozda kao podsetnik za one koji to ne kazu ili koji zaborave da u kuci imaju jedno divno bice koje ih voli i koje itekako zasluzuje da bude voljeno, i eto i prilike da se nesto pokloni, ne kritikuj odmah lol

E izem ti ljubav kad te neko zaboravi lollollol
pun je forum tih ozenjenih koji ovde dele komplimente i cvece i shakom i kapom, a kad ugase komp navuku smrknutu facu da ih zena ne bi pitala sta su tako dugo radili na kompjuteru, e ti i takvi sernjaju ovde o ljubavi i bla bla bla stvarima 8)
e zbog tih, takvih, a mozda i onih prezaposlenih postoje tako praznici u godini kad treba da se sete voljenih, kao sto su svi dobri u vreme Bozica ali pre i posle se malo zaborave, kao sto se za rodjendan sete ili ih podseti FB da cestitaju, pitaju za zdravlje, kupe poklon.....
E fala Bogu sto se ne zaljubih! Jos mi samo jedan praznik vise fali lollol
ne znam ko si, nova ili nov nisi, ali lazes da nisi bila zaljubljena tj zaljubljen, otporan na zaljubljivanje se jos nije rodio a vakcinu jos nisu izmislili 8)
Jaooooo dan slina..........nek vam cure sline celog života u sreći i veselju roll

koga ti lagish,aaaa?
Draga skidaj tu pregaču, danas ja kuvam lol

Ljubavi sretno ti Valentinovo

(http://www.coolinarika.com/image/vanja-mk-sretno-valentinovo-b6301c7c4ee139113c98d36cc618a28e_view_l.jpg)

(http://www.uhvatival.hr/uploads/entries/deals/635/49/470x340/Butik_torti_naslovna.jpg)

Ljubimmmmmmm teeeeeeeeeeeeeeee Kuvarice samo moja
Vi koji ste OPERISANI od ljubavi ,vi koji kazete da niste voleli i da nikad niste bili zaljubljeni (A SVI ZNAMO DA LAZETE I SEBE I DRUGE) sevajte sa ove teme ,ako vec nista lepo ne znate da napisete roll

arrowarrowarrow

koga ti lagish,aaaa?

Nikoga.Trenutno nisam in love wink
ne znam ko si, nova ili nov nisi, ali lazes da nisi bila zaljubljena tj zaljubljen, otporan na zaljubljivanje se jos nije rodio a vakcinu jos nisu izmislili 8)

Rekoh trenutno roll
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:53 am.