Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kažu ljudi za koji dan biće propast sveta, pa sam rešio da napravim sigurno mesto ako dođe taj dan i napravim barku.... shock

Koga bi ste i zašto sa foruma ukrcali na tu barku a može da povedete samo dvoje..... shockshockshock

((http://s12.postimage.org/5666vawtp/noe.jpg))
(photo uploader)
Nije fer 8) ja bih povela sve....mozda ne bas sve, ali vecinu... lolwink
tebe i Sladjanu ne bi sigurno...jes pa da me bacite u vodu cim se otisnemo.... lol
tebe i Sladjanu ne bi sigurno...jes pa da me bacite u vodu cim se otisnemo.... lol

Biljano, bolje da te usolimo i konzerviramo ako nestane hrane pa da imamo šta da jedemo..... shock
Ja bi poveo Sladžu i onu njojzinu tortu da ima nešto slatko na barci.... shock
E NEK SI NAPRAVIO BARKU TREBACE NAM ZA 12.12....KOLIKO KARTA?
Ama koga bi povela s sobom na barku.... A cena, prava sitnica.... shock
Ja bi povela Stojka mislim da ima ko da nam kuva da ne pocrkamo od gladi lollol
Ja bi povela Stojka mislim da ima ko da nam kuva da ne pocrkamo od gladi lollol

Ček bre da vidmo ko će da se ukrca, ako se niko ne ukrca neće biti ni šta da se jede.....a kamoli skuva..... shockshockshock
JOS NISAM IZABRALA PARTNERA ZA PUT roll...SVI NEKI BESNI ZBOG MOJIH SLOVA rolllol
Navalite narode, još samo nekoliko karata ostalo..... shock
MA JOK!PALI I VOZI IMA JOS STANICA! lollollol
AKCIJA AKCIJA AKCIJA.....
samo do 16h danas ko kupi dve dobije gratis treću kartu..... shock
Evo obećavam da neću nikog da skuvam....čak i ako budem gladan.... shock (lažem)
Ne mogu samo dvoje,nek umrem za vreme smaka al prijatelj ću biti doveka shocklol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:44 pm.