Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jednostavno shvatio sam da ne postoji laksi i tezi put. postoji samo jedan jedini i on je takav kakav je. Da li ce ga nekom sva zivotna borba da padne tesko ili lako zavisi od coveka, sve je stvar u tome da li hoces ili neces. Ja jednostavno ne razumem drugi jezik.

A vi?
Dobra tema za razmishljanje.
Nazalost josh nemam charobnu formulu koja ce mi dati odgovor na to pitanje...
Mozda je nivo samosvesti primaran u pronalazenju odgovora.
Kad dodjem do katarzichke samospoznaje,javim ti shta sam otkrila...
8)
u pravu si. lakse je nizbrdo nego uzbrdo. medjutim to pada u vodu ako si u stiklama, a ja stikle volim. i eto kako lakse postane uzbrdo samo zbog stikli...
odgovor na pitanje lakšeg i težeg
puta krije se u specifičnosti
zadanog cilja...
Duvnjak, pozitivno me iznenadjujesh... Smile
Duvnjak, pozitivno me iznenadjujesh... Smile

hvala Lale
Japance uče da ne postoje laki i teški zadaci i poslovi, već dobro i aljkavo urađeni.

I . . . koliko primećujem . . . dobro im ide.

Elem. Na ličnom nivou je to sasvim Ok' zaključak, ali pre konačne primene nije loše da se malo pogleda globus.

p.s. cry
Verovatno postoji i laksi put ali ja ga ne znam! :?
Uvek postoji mogucnost izbora, samim tim proizilazi da ima razlicitih puteva, a ako su razliciti jedan od njih mora biti laksi. idea
Uvek postoji mogucnost izbora, samim tim proizilazi da ima razlicitih puteva, a ako su razliciti jedan od njih mora biti laksi. idea

da ali laksi je uvek onaj drugi...marfijev zakon
Pitanje laksheg i tezeg puta nema samo formalno logichku dimenziju...
Zasto ste ateisti,postoji koridor a postoji i sokak!! 8)
Valjda je to sve nekako povezano u zivotu...
Ako za jednu stvar krenes tezim putem, za drugu ces verovatno laksim. "Posle kise mora da svane sunce... Sunce... Wink "
Uvek idem linijom manjeg otpora. Pre puta lepo pretvorim "veliki otpor" u mali i krenem. Ali nikada ne menjam put. Promenljiva u jednačini je samo trenutak kada ću krenuti... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:21 pm.