Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Proveo sam nezaboravnih 2 god u Africi. Liberija,Obala Slonovace,Gana. Trebalo mi je dugo da se naviknem na sve zajebancije tipa bezbednost,kako se sacuvati od malarije..ali ono na sta sam se lako navikao su africke zene.
Kada na stranu stavis prostitutke kojih na zalost ima svugde africka zena je za mene nesto neverovatno. Opet na stranu izgled,mentalni sklop i obicaji po kojim zive su neverovatni:
@Zena prilazi muskarcu a ne on zeni (ako joj se svidis prici ce ti,ako ne pridje onda bolje ne prilazi)
@Poljubac je mnogo intimniji od seksa. Na seks gledaju kao na potrebu, a poljubac je nesto vise...
@Nemaju smisla za glumu i pretvaranje kao nase i to mi se mnogo svidelo Smile
......
sa*ce jana da ti objasni neke stvari.... lollollol
koje je boje crnac u tunelu? 8)
Ne preostaje ti nista drugo nego da se vrnes u Afariku i nastavis tamo gde si stao lollollol
kakav je crncu.. msm crnac kad izadje iz vode? 8)
Kakav je crnac ispod tone uglja....? shock

Mrtav valjda Tongue
kakav je crncu.. msm crnac kad izadje iz vode? 8)

Ja mislim da je mokar ,al mora pitamo Janu Tonguelol
Proveo sam nezaboravnih 2 god u Africi. Liberija,Obala Slonovace,Gana.

Tamo idu samo oni što rade za Yugoimport SDPR..... shock
Kakav je crnac ispod tone uglja....? shock

Mrtav valjda Tongue

dvesta posto da je mrtav sto posto.... shock
a sta o integraciji roma i romkinja u srpsko drustvo?

roll
A što bi svi pa morali da budu integrisani...kad nisi ni ti sam. Slažem se da ljudi cigane u Srbiji posmatraju sa prezirom i podozrenjem ali ako neko zna šta su prezir i podozrenje...onda si to ti. Pa se na ovaj tvoj post može gledati kao i na onu narodnu, "Ne laje kera sela radi...
lollollol
Lično smatram da nema potrebe da svi ljudi budu integrisani u društvo ma koje rase i narodnosti da su...jer nit je svako za društvo, nit svako društvu prija... lollollol
Proveo sam nezaboravnih 2 god u Africi. Liberija,Obala Slonovace,Gana. Trebalo mi je dugo da se naviknem na sve zajebancije tipa bezbednost,kako se sacuvati od malarije..ali ono na sta sam se lako navikao su africke zene.
Kada na stranu stavis prostitutke kojih na zalost ima svugde africka zena je za mene nesto neverovatno. Opet na stranu izgled,mentalni sklop i obicaji po kojim zive su neverovatni:
@Zena prilazi muskarcu a ne on zeni (ako joj se svidis prici ce ti,ako ne pridje onda bolje ne prilazi)
@Poljubac je mnogo intimniji od seksa. Na seks gledaju kao na potrebu, a poljubac je nesto vise...

......

Iskreno mislim da to nikakve veze sa samom Afrikom nema...več je to odnos izmedžu gole sirotinje svega željne i onih koje ta sirotinja posmatra kao nešto iznad sebe. Verovatno takav isti utisak ima i svaki Švaba, Amer, Španac, Francuz koji sa dobrim autom i džepom punim para dodže recimo u...Srbiju...

Svi su strejndžeri oduševljeni Srbijom, Beogradom...a najviše zato što niko ni dva dana nije proveo tu...a da mu neka naša (inače nadrkana i prepotentna,) trendi riba nije odmah izduvala frulu. I to isto tako iskreno, poletno i bez ikakve love, koristi...več samo da bi se negde i pred nekim pojavila s njim... shock
......

Nisam bas razumela temu: da li se ti to hvalis svojim iskustvom ili ocekujes da je neko sa foruma imao slicno iskustvo pa da uporedite utiske ili...nesto trece? :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:48 am.