Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

odlazimo u svet.................... NOVU 2013 lol

Kazu,
i svi su zajedno radosni
i kotrljaju se niz stepenice kao saka prosutih klikera,
i svi su smesni od zadovoljstva
kao plastelinske figure,
i svi su sareni i cudni
kao grad za vreme velikih praznika.

lollollol

E, zato............... HOROSKOP ZA 2013 8)
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
Naravno - ovo je delo velike i najbolje astrologerke Srbije. 8)

Ta-raaaa. wink

Ono što je svima bez obzira na horoskopski znak zajedničko za 2013. godinu jesu dve stvari.
Prva je sve intenzivnije prihvatanje da su nam uzde života Uran i Pluton još od marta 2011. predali u ruke i da sada dosta toga stvarno od nas samih zavisi.
Neki su taj uticaj osetili i u 2012, i u situacijama u kojima se činilo da gotovo nema ni izbora ni izlaza – nalazili i izbore i izlaze samo zahvaljujući tome što su dali sebi šansu da rizikuju, da naprave iskorak iz zaglavljenosti u kojoj je dugo carovao strah praćen sumnjom da se išta može uraditi i promeniti.
Za takve će 2013 biti godina daljeg razradjivanja svih tih novih početaka, kada će okuraženi prošlogodišnjim iskustvom prihvatati nove rizike i promene, gotovo kao da počinju da se dopadaju sebi u tom novom ambijentu i životnom scenariju.
Za sve ostale, 2013 gura dalje svakoga od nas na taj izazov i avanturu koja traži da bez obzira na dosadašnje principe, u svoje živote uvedemo bar jedan preokret, da bar jednu stvar za koju smo mislili da nismo spremni iznesemo do kraja.
I na šta se to tačno može odnositi?
Za jedne će to biti preokret u poslu, otkaz i nalaženje novog, za druge koji do sada nisu radili početak radnog iskustva, a oni koji su radili od rane mladosti razmišljaće o nezavisnoj aktivnosti u kojoj više neće morati da se svakog jutra spremaju i rade za platu.
Isto će biti i u ljubavi.
Od naglih raskida i razvoda, do iznenadnih i naglih brakova posle par meseci zabavljanja.
Oni koji smatraju da nisu spremni na roditeljstvo baš sad mogu postati roditelji i tu rizikovati, a oni koji i dalje žive u zajednici sa roditeljima bez obzira na svoje godine – sada se po prvi put stvarno odvojiti.
Iznenadna preseljenja, što lokalna što regionalna i inostrana takodje su jedna od važnih tema za ovu godinu, kao i okretanje formalnom obrazovanju, čak i kod četrdesetogodišnjaka i starijih koji ili nisu učili ono što vole ili su tek sada otkrili svoju pravu pasiju. Jer, preokreti nisu ništa drugo do prilika data ljudima da bi se kretali dalje i spoznavali istinsku snagu i moć koju nose.
Druga bitna stvar zajednička svima i koju astrološki podržava Saturn koji je u Škorpionu, jeste prihvatanje gubitaka.
Gubici kao tema, gubici kao strah, gubici kao neminovnost kada želimo da idemo dalje.
Gubici kao zaboravljena veština ostavljanja, odlaženja, opraštanja, odustajanja – i sve u cilju napredovanja i sazrevanja.
A ko gubi, može i da dobije, ako pusti tugu iz sebe, jer bez tuge nema gubitaka.
Znate ono, zadnji dan na moru, zadnji dan škole.. kada raskinete. Tužno je baš zato jer je bilo lepo.
Jer je vredelo svakog minuta.
Tuga znači da se nešto desilo, da ste bili živi. I najvažnije, da to možete opet.
Zato ne odbacujte tugu, jer reći ćete u suprotnom, da vas Saturn u Škorpionu frustira.
A u stvari vi njega frustrirate da odradi svoj zadatak zbog kog je tu.
I naravno, to ne znači da ste non stop tužni, već kad dodje, a vi čujte, pa umesto da uzmete krpu i brišete prozore, ili baš ste se sad setili da sredite kupatilo ili povedete telefonski maraton, samo se ućutite i čućete je.
Imamo uvek razloga za tugu jer je život lep.
Da nije, ne bi imali zbog čega da budemo tužni.
Problem je što nas niko nije naučio da je “to” tuga. Već da je tuga slabost, poraz itd.

PLAKANJE NIJE ZNAK DA STE SLABI. JOŠ OD ONOG MINUTA KADA STE SE RODILI, ONO JE ZNAČILO DA STE ŽIVI! Wink

Ne zaboravite zlatnu poslovicu koja svoje opravdanje dobija u svakoj godini i nikad ne omane..............

(http://sanjaperic.com/wp-content/uploads/2012/12/tumblr_menzj5ynFI1rw4f47o1_500.gif)

Sve najbolje u 2013! Smile

S.P.
bice to bolja godina, osecam! zivot je lep! :D :D :D
O čemu se radi odje,kakvi su ovo memoari gore, jeebemti budalu koja postavi to,ka da nemamo druge rabote no čitat Tongue jebe se meni,i onako deda mraz nikad mi ne dodje,skreće sa staze kod komšinice twisted

lol
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
O čemu se radi odje,kakvi su ovo memoari gore, jeebemti budalu koja postavi to,ka da nemamo druge rabote no čitat Tongue jebe se meni,i onako deda mraz nikad mi ne dodje,skreće sa staze kod komšinice twisted

lol

............... ebem ja teB u glavuuuuuuu crnognjurcu jedan! lollollol
Bitno je da su ljudi oko mene zdravi i srecni i da se volimo. :D 8)
Ma nek se pjeva, nek se slavi........................ lol

(http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/156192_10151323027598407_487549624_n.jpg)

lollollollollollollollollol

lol

A ti stavi znak za skretanje da znaju gde da dođu!!!!

((http://s7.postimage.org/teu8sbydn/sejlor.jpg))
(image hosting sites)
sad e mene jasno sto ne dolazU, em zbog radi znaka, em zbog radi kosulje, pa ko ti rece da muskarci tvoE gradje treba da nosu karirane kosulje bemteblesavog shock

lol

A ti stavi znak za skretanje da znaju gde da dođu!!!!

((http://s7.postimage.org/teu8sbydn/sejlor.jpg))
(image hosting sites)

BRUKAAAA!!!!!! lollollol

(http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/407231_505986469423569_401331451_n.jpg)

SEJLOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!! lol
sad e mene jasno sto ne dolazU, em zbog radi znaka, em zbog radi kosulje, pa ko ti rece da muskarci tvoE gradje treba da nosu karirane kosulje bemteblesavog shock

Nemo da zezas bas mu lepo stoji otvara ga u struku lollollol
(http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/76748_504586182896931_1361040801_n.jpg)

..................... Opet bih s tobom.................... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:19 am.