Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Prvo, da čestitam svima koji su preživeli smak sveta a drugo...

Pozivam sve ljude dobre volje da mi se pridruže na proslavi pravoslavnog smaka sveta koji pada trečeg januara...po julijanskom kalendaru... shock
Batali te teme,nego mi reci gde me vodis za docek??
ako ne svrati dedamraz,ja ostah sam u najludjoj noći Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
Batali te teme,nego mi reci gde me vodis za docek??

Evo vidiš lepo ti kažu, gde si organizovaao to veselje i svi će doći.....evo ja ću prvi..... shock
Dodžite svi kod mene...u bunker. I ponesite sve što mislite da če vam trebati...ovde nema ništa osim golog betona i malo je hladnjikavo. Pipikama predlažem da dodžu...bez gača. Zbog radi veselijeg...veselja... shock
Dodžite svi kod mene...u bunker. I ponesite sve što mislite da če vam trebati...ovde nema ništa osim golog betona i malo je hladnjikavo. Pipikama predlažem da dodžu...bez gača. Zbog radi veselijeg...veselja... shock

Ej bre prijatelje, mene bez neko mezence nećeš da namamiš da ti dodjem u goste.... shock
Ču ispečem jedno prasence...od dvestotinak kila. U bunker sam prvo ugradio ražanj i roštilj...a ima i domače pečurkovače... shock
Ču ispečem jedno prasence...od dvestotinak kila. U bunker sam prvo ugradio ražanj i roštilj...a ima i domače pečurkovače... shock

OndaK se vidimo 3 januara..... shock

Goli beton i bez gaca...odmaK se najeziK lolwink
divljaciiii
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
oooo pa ja sam ti sreckaros, mogu da biram koji smak sveta da me odnese, da li s mamine ili s tatine strane Smile)))

ipak jos uvek dobijam svaki poklon po dva puta hihihihih, nije lose, zato sam i navikla od svega da imam najmanje dva komada, i posle nisu roditelji krivi sto sam razmazena Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

Če se nadže nešto...da ti utoplim vevericu... shock

Sveta smače,
ako si kakvo žensko zgodno,
opušteno i sasvim prirodno,
trečeg januara...skini gače... shock

Če se nadže nešto...da ti utoplim vevericu... shock

(http://www.dodaj.rs/f/J/SX/30FfL1Be/veverica.jpg)

lollollol

Tonguewink
JA SIGURNO NISAM POZVANA NA OVU ZURKU KOD MOREPLOVCA lol NE ZAVIDIM OSTALIM PIPIKAMA.... NA KONFORU lol AJ STO CE DA PUSE NIKOTIN AL STO CE SEDETI NA GOLOM BETONU shockshock
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:48 am.