Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Na Zapadu su i dalje "fancy" kontra - kombinacije: Mladje zenske i stariji tipovi, i obrnuto, starije zenske, mladji tipovi.Da li ste za takve kombinacije ili protiv? Na primer, moze li mladja devojka da profitira na neki drugi nacin u vezi sa starijim tipom osim finansijski?
Da dopunim sam sebe.Poneki put bacim pogled na sadrzaje SMS poruka u emisijama "SMS-chat" na "TV Kosava" i slicnim televizijama.U svakoj drugoj maltene autor trazi " usamljenu stariju damu" "udate gospodje zeljne dobrog seksa" "usamljene cetrdesetogodisnjakinje" itd.Sve neki "edipovci", kojima jos uvek trebaju mamice...
Kada porastes ukapiraces da moze.Pozz Smile
vazno je da se ljudi kontaju, ne bitne su godine..
U pravu si godine nisu bitne-neko ne sazri ni u 40-oj!
U pravu si godine nisu bitne-neko ne sazri ni u 40-oj!--- upravo takoSmile po principu: muskarci cetrdesetih godina ne mogu da nadju devojke svoje zrelosti, zato izlaze sa duplo mladjim devojkamaSmile
Imam dvojicu ljubavnika - jedan je od mene mladji pet, a drugi stariji devet godina... S obojicom se odlicno razumijem...
... muskaraca sve manje, a tresnjica cak 2Smile...
Zavisi za sta trazis muskarce... Kada je ljubav u pitanju, i ja ih tesko pronalazim...
mislim da godine nisu bitne, bitno je da se oni dobro slazu i dopunjuju. Ali mislim da je razlika vece od 10 godina, ipak malo velika...
maycat, mislim da ne mozes tako postavljati granice. ja licno smatram da bi mogla biti u ozbiljnoj vezi sa starijim muskarcem ali i iz razloga sto su danas muskarci moje generacije nekoliko godina u zaostatku po svojoj psihickoj zrelosti i da nisu sposobni da se na bilo koji nacin brinu o zeni ( ovde uopste ne mislim na materijalnu stranu)
cao
olja, znam da nema granica... ja ipak imam samo 18 godina i jos mi je nezamislivo da npr. budem sa nekim ko ima 40 godina... mozda jednog dana promenim to misljenje, ali za sada...
U pravu si oko te psiholoske zrelosti...
maycat, mislim da ne mozes tako postavljati granice. ja licno smatram da bi mogla biti u ozbiljnoj vezi sa starijim muskarcem ali i iz razloga sto su danas muskarci moje generacije nekoliko godina u zaostatku po svojoj psihickoj zrelosti i da nisu sposobni da se na bilo koji nacin brinu o zeni ( ovde uopste ne mislim na materijalnu stranu)
cao
"Gresis, ovaj, silno gresis sine!", nasuprot tvojoj tvrdnji stoje hiljade i hiljade, vrednih radnih i sto je najbitnije od svega psihicki, a i materijalno, stabilnih muskaraca tvojih godina!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:06 am.