Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Knez Miloš Obrenović za koga kažu da je ~napravio~ srpsku državu je dozvoljavao razliku do 20 godina ako je muškarac stariji ali ne i obrnuto. Ako je suditi po tome da nam država koju je on ~začeo~ sve više ~izumire~, izgleda da nije bio u pravu. Hehe! PS: Lično mislim da razlika u godinama nije toliko bitna ako je muškarac stariji.
JA lično mislim da nisu toliko bitne godine za neobaveznu vezu.Ali za nešto ozbiljnije ja ipak više volim malo starijeg muškarca od sebe.Šta bi ja sa 30god. mogla da pričam i da doživim sa dečkom od 22 god. na primer.Mogla bi samo da mu pokažem šta ja znam i šta sam naučila do sada a od njega mislim da bi dobila samo koji mišić više-pošto je dečko mladji pa izdržljiviji jel?! A sa starijim to je jel već druga priča tu bi već imala koju temu više za razgovor naučila nešto novo Ja i to je to.
maycat, mislim da ne mozes tako postavljati granice. ja licno smatram da bi mogla biti u ozbiljnoj vezi sa starijim muskarcem ali i iz razloga sto su danas muskarci moje generacije nekoliko godina u zaostatku po svojoj psihickoj zrelosti i da nisu sposobni da se na bilo koji nacin brinu o zeni ( ovde uopste ne mislim na materijalnu stranu)
cao
Apsolutno se slažem sa tobom. Ova omladina, pa u tom sklopu i njen muški deo, baš ničemu ne valja! Zbog poremećenog sistema vrednosti i socijalne krize tokom poslednjih petnaestak godina imamo veliki broj ~izgubljenih~ generacija, bez izgrađenog identiteta. U takvoj situaciji, ~stvar~ spasavamo mi iz srednje generacije, koliko se može... POZDRAV!
auuu...koliko psihologa, psihijatara i analiticara tudjih licnosti, osecanja, ponasnja...Da li ste vi svi (cast izuzecima) magistrirali, doktorirali nesto od toga? sad mi tek nije jasno otkud toliko "poremecenih" u relativnom broju, prema vasim zapazanjima, a na ovom jednom mestu "normalnih" skoro 100%...interesantna pojava...kao i to da u ovoj nasoj zemljici svi vise vode racuna o tudjim problemima,tudjem nacinu ponasanja... dok svoje kvalitetno "sminkaju" i sakrivaju od drugih...
kada bi svako pocistio svoje dvoriste...ceo svet bi bio cist...ovako-tesko, tesko...
auuu...koliko psihologa, psihijatara i analiticara tudjih licnosti, osecanja, ponasnja...Da li ste vi svi (cast izuzecima) magistrirali, doktorirali nesto od toga? sad mi tek nije jasno otkud toliko "poremecenih" u relativnom broju, prema vasim zapazanjima, a na ovom jednom mestu "normalnih" skoro 100%...interesantna pojava...kao i to da u ovoj nasoj zemljici svi vise vode racuna o tudjim problemima,tudjem nacinu ponasanja... dok svoje kvalitetno "sminkaju" i sakrivaju od drugih...
kada bi svako pocistio svoje dvoriste...ceo svet bi bio cist...ovako-tesko, tesko...
BRAVO! Brz kontranapad, kvalitetno postavljena formacija, gooool!
JA lično mislim da nisu toliko bitne godine za neobaveznu vezu.Ali za nešto ozbiljnije ja ipak više volim malo starijeg muškarca od sebe.Šta bi ja sa 30god. mogla da pričam i da doživim sa dečkom od 22 god. na primer.Mogla bi samo da mu pokažem šta ja znam i šta sam naučila do sada a od njega mislim da bi dobila samo koji mišić više-pošto je dečko mladji pa izdržljiviji jel?! A sa starijim to je jel već druga priča tu bi već imala koju temu više za razgovor naučila nešto novo Ja i to je to.
Hm...da se ne ponavljam, odnosno, da ne kazem opet "...silno gresis sine!", ali gresis!
To sto je neko po godinama mladji ne znaci da je ista manje zreo kao osoba, takodje, postoje cetrdesetogodisnjaci koji se ponasaju kao tinejdzeri!
Naravoucenije:
Nikada ne globalizuj stvari!
Jednom recju : protiv!
Jeste da muskarci kasnije sazrevaju, ali, ne mogu da se primim na starijeg tipa, ne mogu, pa to ti je...
Ne znam sta ce biti kada ja budem imala 4 banke Smile)
Ne znam sta ce biti kada ja budem imala 4 banke Smile)
pa do tad ce vec naci vakcinu protiv "pileceg gripa"Smile
pa do tad ce vec naci vakcinu protiv "pileceg gripa"Smile
He he he brate ti si moj idol!
Pored ostalog, problem jeste izražen i u nedostatku obrazovanja. Malo je pretenciozno tvrditi da je na ovom sajtu skoro 100% ~normalnih~. Druže moj, mi to ne znamo...
Malo je pretenciozno tvrditi da je na ovom sajtu skoro 100% ~normalnih~.
a ko to tvrdi?
Pa ljudi ako prihvatate stav da je ljubav slepa, onda je slepa i za godine u oba pravca
a ko to tvrdi?
Pa, pročitaj to što si napisao... Nije u pitanju nikakav ~sukob generacija~ već objektivno činjenično stanje. Svidelo se to nekome ili ne.
Pa, pročitaj to što si napisao

ironija ume da bude veoma lepa stvar...medjutim, nevolja sa "njom" je u tome da bi "uspela", sa druge strane mora biti neko ko ce je i razumeti...bez uvrede...
svaki zarez, navodnik, tacka su na mestu...tako da procitaj jos jednom...ali, ovoga puta kako trebaSmile pozz
Najbitnije je da ima "hemije" i da se dvoje ljudi skonta.
Ipak generacija se nekako najbolje kapira.
Istu muziku smo slušali nekada,gledali iste reklame
i crtane filmove - jednostavno živeli u istom vremenu.
Ipak sam protiv...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:16 pm.