Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

kada porastes videces da može
i moj tata je od moje mame stariji 14 godina
I moj deda od moje babe bio 14...
I dalje sam protiv.
kao sto bi moj drug, mbanex rekao: ipak sam protiv...
i ja sam protiv...
Jednostavno, sta treba, ja kao sada imam 28, a riba mi ima 18, smeshno,... Plafon 5god. razlike, gore ili dole...
Za mene je sve to u redu, kada se bira na osnovu prirodnih kriterijuma. Ipak su najbolje kombinacije +- 5 god. Tada je sve, da kažem, kompatibilno. Sad, ne bih povezao propadanje države sa Milošem Velikim, jer je u njegovo doba Srbija napredovala na svakom planu, ali, to je druga tema.
..kad smo kod bebe i dede, imam najbolji rezultat!! 17 godina u dedinu koristSmile Bravo deda shmekeruSmile
"Gresis, ovaj, silno gresis sine!", nasuprot tvojoj tvrdnji stoje hiljade i hiljade, vrednih radnih i sto je najbitnije od svega psihicki, a i materijalno, stabilnih muskaraca tvojih godina!
E bas bih volela da upoznam 20-ogodisnjaka koji je psihicki zreo i materijalno obezbedjen,a da ga pri tome nisu mamica i tatica obezbedili!!!

Sto se tice razlike u godinama-moji roditelji +16 u tatinu korist naravno!Volela bih da moj brak bude nalik njihovom...
Sto se tice razlike u godinama-moji roditelji +16 u tatinu korist naravno!Volela bih da moj brak bude nalik njihovom...
Ne znam sta ce biti kada ja budem imala 4 banke Smile)

ipak cu stati na marijinu stranu...sorry nell:Unhappy
ipak cu stati na marijinu stranu...sorry nell:Unhappy
Pazi,ja ne kazem da je to idealna kombinacija,vec samo da moze da funkcionise!Bitno je da se razumes sa nekim,imas iste ciljeve tj. da idete u istom pravcu i onda je sve OK!
Bitno je da se razumes sa nekim,imas iste ciljeve tj. da idete u istom pravcu i onda je sve OK!
i pumpicu za disanje...kad ti napunis 45-50...njemu ce biti potrebna posle neke akcijeSmile
i pumpicu za disanje...kad ti napunis 45-50...njemu ce biti potrebna posle neke akcijeSmile
..i tu ima istine"kontranapad"...ja ceo zivot stedim za utoku,a zasto:kada dodjem do te pumpice i kada mi vise ne pomaze"usta na usta"..lepo uzmem tu moju utokicu ,popnem se na 15-ti sprat..skocim ..i u letu ,negde kod dugog-treceg sprata ,se roknem sa tri-cetri metka da se slucajno ne zajebem kada geknem na asfalt...sto je sigurno sigurno..
i u letu ,negde kod dugog-treceg sprata ,se roknem sa tri-cetri metka da se slucajno ne zajebem kada geknem na asfalt.
mislis da ces stici za dva sprata toliko da ispalis?Smile
da li je ljubav ogranicena starosnim godinama???
onaj ko da potvrdan odgovor, taj i ne zna sustinu i smisao ljubavi, mozda je nikada i nije osetio.
ljubav nas ne tera da pravimo granice, vec da ih prevazilazimo.
vidim da su mnogi bazirali odgovore na konto doba zrelosti, sto opet dovodi u pitanje temu koja je zapoceta. nadam se, da se islo u smeru zrelih osoba, a ne adolescenata.
Kada dodjes do pumpice,vise ne idemo u akcuju Smile
Kada dodjes do pumpice,vise ne idemo u akcuju Smile
Sto si ti "na kraj srca"SmileSmileSmile Znaci da ne cekam 50-tu da izadjem sa tobom?SmileSmileSmile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:08 pm.