Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Hajde da pocnemo, krajem ove godine, da utvrdjujemo zasto je bolje vikati NE. Ocekujem da ce tu isplivati svakojaki razlozi pa ce mnogo toga biti jasnije.
Hajde da pocnemo, krajem ove godine, da utvrdjujemo zasto je bolje vikati NE. Ocekujem da ce tu isplivati svakojaki razlozi pa ce mnogo toga biti jasnije.

ja vise volem da vicem DA... ili jos bolje volim da vicem "O Boze, da, da, daaaaaaaaaaa " sa NE nemam veze Wink
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Jos mame uce svoje cerke da na prvom sastanku treba reci NE.
Jos mame uce svoje cerke da na prvom sastanku treba reci NE.

roll

u jbt, jel ti to meni ozbiljno pricas... gde sam ja u ovoj prici i zasto samo ostala uskracena sa ovim informacijama... znala sam da sam nesto debelo zajebala... Tongue
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Ne je cesta odbrambena rec koja se koristi u trenutku kada branis svoj ponos ili cast. Jos u mladom uzrastu deca pocnu da uce primenu ove snazne reci pa tu primenu vidimo u formi:
Perice popij mleko: neeeeecuuuuuu!
Perice hajde na spavanje: neeeecuuuuuu!
Perice gasi kompjuter: neeeecuuuu!
ili
Milice stavi poklopac na lonac kad kuvas sarmu: Neeeecuuuuuu!
Znas ono kad Windows krene da ti izbacuje tonu prozorcica sa upozorenjima, pogotovo ako kliknes na neki virus download.

A 99% ljudi po navici klikce YES do iznemoglosti lol E tuj bih ja vikno NE BRE ! lol
SAGLEDAS LICNU SIGURNOST...I TADA KAZES..NE! :D
SAGLEDAS LICNU SIGURNOST...I TADA KAZES..NE! :D

Durex-Da Tongue
zbog iluzije u kojoj živimo,umjetnost postoji
ja vise volem da vicem DA... ili jos bolje volim da vicem "O Boze, da, da, daaaaaaaaaaa " sa NE nemam veze Wink

'el se to odnosi i na pitanje (a postavljeno u "kritičnom trenutku"Wink - 'el Ti bilo dosta? rolltwistedwink

Mali dokaz da - Nema univerzalnih odgovora. lol
Ako kazes NE neces znati sta si propustila. Neznanje je spas. Tongue
. . . e baš me interesuje šta o prethodnom postu misle oni koji su (npr.)
"zakačili" sidu. rollwink
VID NJEGA ...PUJ PUJ DALEKO BILO\!!!TA NOVA GODINA JE SADA SVI KAZU da!! lollollol
Svi? roll

Za moj ukus to previše "miriše" na demokratiju. wink
:D

. . . a kad' smo već kod šale. U naslovu teme je vrlo dobra "šala" na sličnu temu.

1001 razlog zašto je bolje uvek . . . lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:44 am.