Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ej evo je stigla 2013 dragi ljudi zelim vam svako dobro koje mogu sebi da pozelim ..dali se osjecate isto ili ne hajde da zaboravimo nesuglasice i da budemo ljudi barem sa pocetka godine winklollol
Ej evo je stigla 2013 dragi ljudi zelim vam svako dobro koje mogu sebi da pozelim ..dali se osjecate isto ili ne hajde da zaboravimo nesuglasice i da budemo ljudi barem sa pocetka godine winklollol

S tobom da, s ostalima - Nema sanse! lol
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
(http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293934_371594419603712_970220880_n.jpg)

...Сагласан сам са тобом, Синовац, све си у праву. Дође тако мени јутрос једна порука од једне "даме", извређа ме да пас с' маслом то не би могао полизати, наводно...ја сам некултуран матори џангризало, криво ми што живим у пропалој Србији...где се "поштена" лова може зарадити само у Пицином Парку или...испод Плавог Моста, да ми је криво што је она своје "богатство" стекла на поштен начин...не спорим да постоје и такви начини стицања, на Западу (конкретно у ШвапскојWink је то нормално и подразумева се...бла,бла,бла....а повод зашто се дотична "дама", препознаће се и огласити, сигуран сам, наљутила на мене је бенигни. Наиме, приметио сам пар њених коментара који су имали призвук једне препотентне шизофреничарке, често у својим "коментарима" употребљава ДАМСКЕ манире и изразе....јести бели лукац, подригивати по Српски, прдети (опет по СрпскиWink....као да ти задригли и смрдљиви Немци потичу сви од Аријевске расе, као да они не подригују када се накркају њихове Швапске кобасице и добро поднапију Швапског пива...већих свиња од тих Крмака Шваба нема на свету. Када сам хтео да јој отпишем, да....КАДА БУДЕ ПРЕСТАЛА ДА ВРЕЂА СРПСКИ НАРОД, ДА СЕ ПОНАША КАО ДАМА, ДА СЕ МАЛО ОПИСМЕНИ И КУЛТИВИШЕ У ДУХУ ТОГ "ПРОСВЕЋЕНОГ" ЗАПАДА....ТАДА ЋЕ ОД МЕНЕ ИМАТИ И КОМЕНТАР КАКАВ ЗАСЛУЖУЈЕ ЈЕДНА ДАМА...А ДОТЛЕ ЋЕ ИМАТИ ТРЕТМАН КАКАВ И ДОЛИКУЈЕ ЈЕДНОЈ НАДОБУДНОЈ СКОРОЈЕВИЋКИ....све ово сам јој хтео отписати али....гле чуда, "дама" ме је блокирала, толико је "храбра" да претрпи и по неку критику на свој рачун. Зато сам морао на ОВАЈ начин да јој ОТПИШЕМ....ж
....ПС: Теби, синовац се извињавам на злоупотреби твоје ТЕМЕ, морао сам јој овим путем отписати, можда схвати ове речи и промени своје понашање, не само на овом сајту, Порталу, Форуму...него и у властитом животу. Још једном, Синовац, извини и поздрав за тебе, ТЕМА је поприлично прикладна за ово време отуђености и опште мржње међу људима, када им укажеш на њихове заблуде, најлакше је мишем блокнути саговорника.....Поздрав....чика Миодраг!
Mora li bas svaki komentar da bude zacinjen politickim ubedjenjima????
Jbg,pa prvi je u novoj godini.
Svima srecna, zdrava i uspesna Nova 2013! Smile

PS i da se sto pre otreznite Wink
Srećna vam svima ova 2013 živima!

(http://cdn2.business2community.com/wp-content/uploads/2012/12/2013-marketing-trends.jpg)
Srecna nova svima, zelim vam pre svega da budete bolji nego prethodnih godina, i da ppametno iskoristite svoja iskustva i naucite kako da budete srecni.
(http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/293934_371594419603712_970220880_n.jpg)

alal ti cufta! shocklolwink
onaj gore nisam ja!
oblak u bermudama
divna zemlja, fini ljudi... Luke come to the dark side.
ribopecac

Dženi kis mi ven vi met... jooooj... zvrlj zvrlj
kud plovi ovaj brod?

pokazimo im patku!
il' si tigar il' si plijen...

TAPIJA NA PUSTO OSTRVO. Tonguemac... mac...
قِسْمَة الله أكبر ॐ श्री गणेशाय नम:
Svima, zelim srecnu i uspesnu Novu godinu :!:

Mocno! Smile

...Сагласан сам са тобом, Синовац, све си у праву. Дође тако мени јутрос једна порука од једне "даме", извређа ме да пас с' маслом то не би могао полизати, наводно...ја сам некултуран матори џангризало, криво ми што живим у пропалој Србији...где се "поштена" лова може зарадити само у Пицином Парку или...испод Плавог Моста, да ми је криво што је она своје "богатство" стекла на поштен начин...не спорим да постоје и такви начини стицања, на Западу (конкретно у ШвапскојWink је то нормално и подразумева се...бла,бла,бла....а повод зашто се дотична "дама", препознаће се и огласити, сигуран сам, наљутила на мене је бенигни. Наиме, приметио сам пар њених коментара који су имали призвук једне препотентне шизофреничарке, често у својим "коментарима" употребљава ДАМСКЕ манире и изразе....јести бели лукац, подригивати по Српски, прдети (опет по СрпскиWink....као да ти задригли и смрдљиви Немци потичу сви од Аријевске расе, као да они не подригују када се накркају њихове Швапске кобасице и добро поднапију Швапског пива...већих свиња од тих Крмака Шваба нема на свету. Када сам хтео да јој отпишем, да....КАДА БУДЕ ПРЕСТАЛА ДА ВРЕЂА СРПСКИ НАРОД, ДА СЕ ПОНАША КАО ДАМА, ДА СЕ МАЛО ОПИСМЕНИ И КУЛТИВИШЕ У ДУХУ ТОГ "ПРОСВЕЋЕНОГ" ЗАПАДА....ТАДА ЋЕ ОД МЕНЕ ИМАТИ И КОМЕНТАР КАКАВ ЗАСЛУЖУЈЕ ЈЕДНА ДАМА...А ДОТЛЕ ЋЕ ИМАТИ ТРЕТМАН КАКАВ И ДОЛИКУЈЕ ЈЕДНОЈ НАДОБУДНОЈ СКОРОЈЕВИЋКИ....све ово сам јој хтео отписати али....гле чуда, "дама" ме је блокирала, толико је "храбра" да претрпи и по неку критику на свој рачун. Зато сам морао на ОВАЈ начин да јој ОТПИШЕМ....ж
....ПС: Теби, синовац се извињавам на злоупотреби твоје ТЕМЕ, морао сам јој овим путем отписати, можда схвати ове речи и промени своје понашање, не само на овом сајту, Порталу, Форуму...него и у властитом животу. Још једном, Синовац, извини и поздрав за тебе, ТЕМА је поприлично прикладна за ово време отуђености и опште мржње међу људима, када им укажеш на њихове заблуде, најлакше је мишем блокнути саговорника.....Поздрав....чика Миодраг!

VIDI BRE DEDA!

Kad sam ustala - posle doceka Nove Godine SA srbima, docekale su me tvoje grdne reci NA mojoj strani!

Posle toga ja ti posaljem poruku - OVU! Evo kopija!

kako te bre nije stid?

meni tako nesto da napises?

a ne znas ni ko sam, ni odakle sam, NITI sta ja radim?

mozda sam samostalna, mozda posedujem nesto svoje?

i ne vredjaj me, ako se tvoja familija kurva i nije mogla snaci za pare, NE MRZI one koji imaju i koji su bogati, ok?
nije ti ovo srbija pa je sve ilegalno.

SRAM TE BILO. STIDI SE.

kako si nekulturan i zajedljiv i mrzis sam sebe.
Moj THELEMA Poruke poslate od 01-01-2013

Onda dodjes TI i pises ovakve nadrkane bljuvotine......

EJ BRE DEDA..........................

Za pocetak godine ove - imam saM ovaj odgovor ------------

Hasta luego DEDA! 8)

Mocno! Smile

(http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/423771_566146023414843_1835285632_n.jpg)

HAPPY 2013 my dear friends & much LOVE, LIGHT & HAPPINESS.... ♥

VIDI BRE DEDA!

Kad sam ustala - posle doceka Nove Godine SA srbima, docekale su me tvoje grdne reci NA mojoj strani!

Posle toga ja ti posaljem poruku - OVU! Evo kopija!

kako te bre nije stid?

meni tako nesto da napises?

a ne znas ni ko sam, ni odakle sam, NITI sta ja radim?

mozda sam samostalna, mozda posedujem nesto svoje?

i ne vredjaj me, ako se tvoja familija kurva i nije mogla snaci za pare, NE MRZI one koji imaju i koji su bogati, ok?
nije ti ovo srbija pa je sve ilegalno.

SRAM TE BILO. STIDI SE.

kako si nekulturan i zajedljiv i mrzis sam sebe.
Moj THELEMA Poruke poslate od 01-01-2013

Onda dodjes TI i pises ovakve nadrkane bljuvotine......

EJ BRE DEDA..........................

Za pocetak godine ove - imam saM ovaj odgovor ------------

Hasta luego DEDA! 8)

BRAVO THELEMA!!! Taj matorac je i meni slicno pisao. Matori gad! Svaka cast kako si mu odgovorila! 8)
:-********
lollollol ............ wink .............. 8)

lollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:06 am.