Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jel može neko da kaže koja je........ rollrollrollroll
Ona je fina devojka....................

Pjesma.............. Mota mi se ova............. Mozda se i njoj svidja....

Veliki pozdrav za nju wink
Das Herz ist ein Kind, es hofft so, wie es wünscht.
....Синовац, бежи од таквих роспија, чим приметиш да је поставила две и више ТЕМА (ПостоваWink на овом "Форуму" замисли се: Зар је могуће да је баш толико "паметна", да је "посисала"...сво знање на овом Свету, да је...или је...обични егзибициониста, фрустрирана и одбачена особа која, тиме што је нико не схвата за озбиљно, барем на овај начин хоће да надокнади недостатак кућног васпитања, културе и толеранције....уосталом, уверићеш се ускоро...самим одговором на ову моју "провокацију" биће ти јасно о каквој се "особи" ради!!!
....Синовац, бежи од таквих роспија, чим приметиш да је поставила две и више ТЕМА (ПостоваWink на овом "Форуму" замисли се: Зар је могуће да је баш толико "паметна", да је "посисала"...сво знање на овом Свету, да је...или је...обични егзибициониста, фрустрирана и одбачена особа која, тиме што је нико не схвата за озбиљно, барем на овај начин хоће да надокнади недостатак кућног васпитања, културе и толеранције....уосталом, уверићеш се ускоро...самим одговором на ову моју "провокацију" биће ти јасно о каквој се "особи" ради!!!

Bogami, Miodraze, poceo sam ozbiljno da te dozivljavam i shvatam... :?
evo i ja sam se ufatio u kostac sa ovim miodragobim tekstom...

Nikiiiiii, zar si i ti raspalila po Miodragu? lol

TESKE RECI ZA JEDNOG MATOROG I OZBILJNOG COVEKA;;
CUDI ME DA IH SE NE STIDIS;;
ajde da se ne lazemo imao si i ti bisere :D
a ko to,on jeste bezobrezen stari covek,,
kakav je on covek to necu da raspravljam ume i Nikita da kaze sta misli...al kad procitam da neko ko nije nista bolji soli pamet drugome to je u najmanju ruku licemerno ...
kakav je on covek to necu da raspravljam ume i Nikita da kaze sta misli...al kad procitam da neko ko nije nista bolji soli pamet drugome to je u najmanju ruku licemerno ...

ti to imas nesto protiv mene,,
taman... roll

STO TO ;STA JA TEBI URADI LOSE;;MI SE TO POZNAJEMO;;
ma ne poznavamo se bre...

i smanji ton neje ti fazon lollollol
neka tako i ostane,,

ne vicem,,nemam tu narav,,
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:06 pm.