Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ja umorna više od slavlja odustala sam a i šmrcava sam tako da je bolje u toplom krevetu Smile I usput SREĆNA NOVAAAAAAAA !!!! wink Naravno onima koji slave :D
Uz fervex, tv i net. Ne slavim ovo, nisam vise klinac pa mi nije toliko ni bitno a i sutra radim.
hehehe čim sam ovde, znači slavim ali ne idem nigde shockwink mada ko zna daleko je do 12 lollol i narvno svima ko slavi:

SREĆNA NOVA GODINA
znaš ono kada sve krene loše...a prijatelji te sete na Marfijev zakon ;-)
Ja umorna više od slavlja odustala sam a i šmrcava sam tako da je bolje u toplom krevetu Smile I usput SREĆNA NOVAAAAAAAA !!!! wink Naravno onima koji slave :D

Srecna i tebi ... Smile
"Uzzurpator" kaže...
Uz fervex, tv i net. Ne slavim ovo, nisam vise klinac pa mi nije toliko ni bitno a i sutra radim.

Takodje... :?
hehehe čim sam ovde, znači slavim ali ne idem nigde shockwink mada ko zna daleko je do 12 lollol i narvno svima ko slavi:

SREĆNA NOVA GODINA
..

Ti si carica! Smile Srecna ti Nova srpska godina! Sve najlepse... :D
hehehe čim sam ovde, znači slavim ali ne idem nigde shockwink mada ko zna daleko je do 12 lollol i naravno svima koji slave:

SREĆNA NOVA GODINA
..

Ti si carica! Smile Srecna ti Nova srpska godina! Sve najlepse... :D

hvala, takodje i sve najlepše wink

Sta li je ovo dule meni htio reci pa se predomislio čak 2x lollollol
Svima koji večeras slave, želim sretnu i uspješnu Novu godinu Smile
hvala :D
Svima koji večeras slave, želim sretnu i uspješnu Novu godinu Smile

Hvala :D Gde si duvnjak, druze stari? Smile :D
Ma aj ti da se mi izljubimo pa nek' onda zabranjuju lol
Slavite li?

hahahahah verovala il ne, meni je srpska nova krsna slava,odnosno vasilije veliki koji pada na isti dan Tongue ... bauljamo pijani svi po kuci:D
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:34 am.